Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: "Efekt cieplarniany"

  1. #1
    pylius
    Guest

    "Efekt cieplarniany"

    Zauważyłem że w nocy w moich terrariach teperatura przy zgaszonych światłach sięga nawet do 30 C , a to bardzo nie dobrze , w nocy mam tak gorąco w pokoju że wentylator chodzi non stop przez 24h na dobe :]
    Myśle że zastosowanie duużego wentylatora w pokoju załatwi sprawe , lub kilka mniejszych wiatraków , czy ktoś próbował robić system wentylacyjny w terrariach ? To by było dobre wyjscie .


  2. #2

    Re: "Efekt cieplarniany"

    Może po prostu poszukaj gdzieś w mieszkaniu chłodnego miejsca? Albo spróbuj z piwnicą. Możesz też spróbowac zrobić "przeciąg" ...

    Pozdrawiam
    Leny


  3. #3

    Re: "Efekt cieplarniany"

    ja mam poprostu otwarte wszystkie okna, jest lekki przeciąg ale dzięki temu mam niższą temp.


  4. #4

    Re: "Efekt cieplarniany"

    Jeżeli nie masz otwartego okna to wiatraki nie obniżą temperatury! Energia nagrzanego powietrza musi być gdzieś wytracona, a wiatrak tego nie czyni, a tymbardzie nie chłodzi terra od wewnątrz!


  5. #5

    Re: "Efekt cieplarniany"

    hehe, mam nadzieje że to było do Pyliusa, bo ja powiedziałem że mam otwarte okna, ;DDD


  6. #6
    Daemon From Hell
    Guest

    Re: "Efekt cieplarniany"

    u mnie wsytarczy zrobić pzreciąg, ma to jeszcze dodatkowy + wtedy wpadająmuchy i moje pajączki mają co jeść... pozrdówka )


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •