Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wentylacja w OSB

  1. #1
    Slawek W.
    Guest

    Wentylacja w OSB

    Czym zatkać otwór wentylacyjny w terrarium z płyty OSB?? Siatką?? Płytą aluminiową z dziórkami?? Jak to przymocować??

  2. #2

    Re: Wentylacja w OSB

    Ja w swoim terra uzylem siatki z bardzo malymi oczkami, a przypiolem ja za pomoca zszywek (i zszywacza oczywiscie ;] )


  3. #3

    Re: Wentylacja w OSB

    Jak kto woli. Siatka, blacha. Wszystko zalezy od gustu. Osobiscie mam siatke aluminiowa na moskity. Tylk oze umnie wentylasje zajmuje 80-90% sciany bocznej i wykorzystuje to jako sciane przez ktora widac cos


  4. #4

    Re: Wentylacja w OSB

    a ja użyłem kratek wentylacyjnych jakie są w drzwiach domowych (kuchnia, łazienka)

  5. #5

    Re: Wentylacja w OSB

    Są w dostępne w sprzedaży kratki wentylacyjne o okrągłej, lub prostokątnej budowie.
    Taka kratka ma tak zwany kołnierz na brzegu swej obudowy , który wyśmienicie ukrywa niedoskonałości samodzielnie wykonanego otworu w OSB, lub zwykłej płycie meblowej. Zatem taka kratka wentylacyjna ( plastikowa ,lub metalowa ) doskonale nadaje się na otwór wentylacyjny jako osłona , po prostu wygląda estetycznie i przes to dobrze zdaje egzamin.
    Można w taką kratkę wentylacyjną zamontować dodatkowo metalową drobną siatkę , jako uzupełnienie.


  6. #6

    Re: Wentylacja w OSB

    Ja używam siatki, która stosuje się do tuningu samochodów.
    Bardzo ładnie wygląda i jest praktyczna....polecam.

    pzdr. Skibi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •