Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Ceny na allegro

  1. #1

    Ceny na allegro

    Ja rozumiem, ze kazdy wystawia cene taka jaka chce, ale czasami ludziska przesadzaja.... http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=21816810

    Post jest jako humor.

  2. #2

  3. #3

    Re: Ceny na allegro

    może reaguje na wołanie, świeci w ciemności i przynosi kapcie?


  4. #4

    Re: Ceny na allegro

    :O:O:O boze jaka cena...
    no tak, ludzie przesadzaja


  5. #5

    Re: Ceny na allegro

    Hehe no comment, zakladajac ze procz samca ma samiczke albopilosum to pewnie ona pojdzie za okolo 1500zl


  6. #6

    Re: Ceny na allegro

    Ludzie myślą " a może trafi się jakiś jeleń na którym zarobię"? )


  7. #7

    Re: Ceny na allegro

    cena - totalna paranoja, ale z drugiej strony, juz lepiej zeby taki ptaszor byl drogi, nizby kosztowal np 30 zł - wtedy kupilby go jakis smarkaty gnojek i albo siebie (;-)) albo padzaka wykonczyl..... poza tym ludzie "obyci" w terrarystyce, ktorzy wiedza co chca kupic, nie pobiegna chyba na allegro kupowac kedziezawca za trzy banki, tylko kupia od jakiegos normalnego hodowcy 3 razy taniej...


  8. #8

    Re: Ceny na allegro

    Nie do końca tak jest - tam są po prostu zupełnie inni klienci. Ja sprzedaję tam sporo i zawsze wystawiam z ceną 1 pln, nawet rzeczy drogie. Jeszcze sie nie zdażyło żebym nie sprzedał i to za całkiem atrakcyjną canę (atrakcyjną dla mnie. Trzeba wiedzieć kiedy i co wystawić i zrobić dobry opis.........tyle filozofii. Dodatkowo kupowanie tam jest bezpieczniejsze niż tu, więc czasem warto odrobinę dopłacić........oczywiście w tym przypadku nie ma mowy o odrobinie

  9. #9

    Re: Ceny na allegro

    Taaa, ale czasami zdarzaja sie idioci. Sama tydzien temu postanowilam sprzedac pajaka na allegro - i mam takiego pecha, ze obaj kolesie wycofali sie po zakonczeniu aukcji. Powod: a bo moja mama byla na wywiadowce i mam zle oceny, a drugi powod: mama pozwolila mi miec pajaka, ale pod warunkiem ze wyrzuce rybki, a ja nie wyrzuce rybek.... Oczywiscie mozna sie bronic w ten sposob, ze sie wstawi negatywa i tyle.....

  10. #10

    Re: Ceny na allegro

    ....albo zastrzedz, że wywalasz tych, bez właściwej ilości pozytywów......... po jakimś czasie znasz w zasadzie większość kupujących i sprzedających w danej branży. Sprzedając zwierzęta zawsze informuję, że oferta dotyczy wyłącznie osób pełnoletnich.......zresztą uważam, że nie można zawrzeć umowy (formalnie) z kimś, kto nie ma prawa samostanowienia)))))))

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •