a co do uczucia spadania-ja czasem spie i wiem ze spie ale nie budze sie i jakby to obserwuje ale nie z zewnatrz potem jest jakby nagle nic pode mna nie bylo i jakbym wlasnie spadal bo podem na wszystko zniklo-i budze sie :-)