Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: karmienie... odpiszcie szybko!

  1. #1

    karmienie... odpiszcie szybko!

    czym karmić noworodka mysiego... nie ma matki ale zajmuje się nim inna mysz...

    z góry dzięki!

  2. #2

    Re: karmienie... odpiszcie szybko!

    a nie mozesz go dac na..ekhm..pozarcie komus? jesli ta mysz sie nim zajmuje to moze tez go karmi, o ile ma mleko. mozesz sprobowac przygotowac takie mleko z proszku jak dla niemowlat i karmic go z pipety


  3. #3

    Re: karmienie... odpiszcie szybko!

    napewno pożarła by go moja zbożówka.. ale zwiała(( nie mam węża ani matki a nie che mrozić dzieki za rade i trymajce za mnie kciuki żeby udało mi się go znaleźć...

  4. #4

    Re: karmienie... odpiszcie szybko!

    Niedawno odkarmilem noworodka z zamknietymi oczami : pipeta najlepiej, pytaj w aptekach o zakraplacz, koszt ok 2,5zl Podawaj najlepiej mleko w proszku z dodatkiem cukru, tylko dobrze rozrob, zeby nie bylo grudek. Po kazdym karmieniu (3/4 razy dziennie) pomasuj mysz po brzuchu, moja sie wyrywala na poczatku, ale po 2/3 sekundach zastygala, chyba jej sie podobalo :>
    Po otwarciu oczu mozesz zaczac karmic platkami owsianymi z dodatkiem cukru i masla (ale malo) Po kilku dniach juz zaczyna jesc ziarno.

    Powodzenia.

    PS> Mojej nie zjadla parahybana.


  5. #5

    Re: karmienie... odpiszcie szybko!

    dzięki!

  6. #6

    Re: karmienie... odpiszcie szybko!

    pamiętaj też o cieple!!! ja wykarmiłem porzucone 3 dniowe chomiki, z pipetki rozrobionym mlekiem w proszku, po karmieniu masaż (konieczny) i potem w pudeleczko pod lampkę 25W, udało się wykarmić 3 szt z których wyrosły śliczne chomiczki (miałem wszystkie do konca żadnego nie oddałem ))

  7. #7

    Re: karmienie... odpiszcie szybko!

    ja karmie masaż też robie ale robi go również (jej przybrana mamusia) która się nią opikuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •