Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Witaminki

  1. #1
    Fobel
    Guest

    Witaminki

    Mam pytanko do hodowców węży, mianowicie jakie witaminy można podawać wężom i czy najlepiej w proszku czy w płynie i jaką ilość.
    Za informacje serdeczne dzieki!!!!

  2. #2

    Re: Witaminki

    Osobiscie podaje swojemu Reptimineral C, firmy SERA
    Jest w postaci sypkiej, "panierujesz" gryzonia przed podaniem wezykowi.
    Mysle , na podstawie wlasnych obserwacji, z jest to dobra mieszanka (zawiera : witaminy, skladniki mineralne, wapno, aminokwasy, elementy sladowe, polepsza przemiane materii i umiesnienie gadow.)


  3. #3
    Oczy drobiu
    Guest

    Re: Witaminki

    Czy cos takiego wystepuje w tabletkach?Jakos nie widzi mi sie "panierowanie" zywych gryzoni)))) (chyba ze podajesz martwe). Czy witaminy dawkuje sie w zaleznosci od wielkosci gada? Co ile podajesz i ile mniej wiecej te witaminy kosztuja?


    Dzieki Pozdrawiam

  4. #4

    Re: Witaminki

    Hehe, nie trzeba aż panierować, wystarczy posypać żywą mysz przed podaniem wężowi i już zwierzątko ma witaminki...

  5. #5

    Re: Witaminki

    proponuje to samo w kroplach wygodniejsze w stosowaniu kropi sie mysz jak jest do połowy w paszczy węża i gotowe.....

  6. #6

    Re: Witaminki

    macie jakieś sprawdzone preperaty? tesh chciałem powrszyś tą kwestię na forum bo od niedawna mam e. taeniura

  7. #7

    Re: Witaminki

    hehe, nie mialem na mysli typowego panierowania tylko wlasnie posypywanie
    W sklepie jak pierwszy raz kupowalem, to pytalem jak to podawac, no i kobietka odpowiedziala mi z usmiechemn , ze trzeba "opanierowac"


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •