Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: oprawa do Repti

  1. #1
    niunia19
    Guest

    oprawa do Repti

    heh nie moge dostac oprawki do Repti 8.0 15W 45 cm... czy jest tu ktos z wawy kto może mi powiedzieć gdzie dostał swoją? nie orientuje się ale te które sa w zoologikach wydają mi sie drogi... pomóżcie plis!!

  2. #2

    Re: oprawa do Repti

    Ja zrobilem sam Wyszlo polowe taniej niz te z zoologicznego za 80zl!
    Kupilem starter 2zl, statecznik (18-20W)15zl, oprawa 20zl (2 elementy-uchwyty z czego jeden odrazu z wejsciem na starter), kabelki do wyboru do koloru 0,80zl/mb (zalecane wedlog norm czarne i niebieskie). Schemat polaczenia jest na stateczniku lub na odwrocie opakowania od uchwytow swietlowki. Wszystko kupilem w OBI za nie cale 40zł!!! Dodam jeszcze ze uchwyty do swietlowek sa mocowane na srubki do blaszek, piszo o tych banalnych rzeczach gdyz sa tez w sprzedazy uchwyty plastikowe z chcaczykami na wcisk do opraw przeznaczonych do nich.
    Zycze milego skladania


  3. #3
    niunia19
    Guest

    Re: oprawa do Repti

    eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jak dla mnie to trochu skomplikowane... kurcze!! to znaczy że w normalnym sklepie z artykułami elektrycznymi nie dostanę takiej oprawy? ?? ?? ? ?? ? ?? ?? ?? ?? ??

  4. #4
    Lord_Leoric
    Guest

    Re: oprawa do Repti

    no ja zrobilem tak samo jak Black... Bo tez szukalem identycznej oprawy ale nie moglem znalesc... A jak znalazlem na Allegro to kosztowala ponad 100 zl!!! Paranoja! :P Ten sposob co opisal black wydaje mi sie najlepszy...

    Pozdrawiam

    Lord_Leoric

  5. #5
    niunia19
    Guest

    Re: oprawa do Repti

    nie no!! jutro ruszam w rejs po sklepach...

  6. #6

    Re: oprawa do Repti

    Jedyne co znajdziesz to male oprawy do swietlowek tych malych (nie UVB ) lub do swietlowek 60cm dlug. za 25zl.
    Zycze milego zwiedzania sklepow elektrycznych


  7. #7
    niunia19
    Guest

    Re: oprawa do Repti

    czyli pozostaje TYLKO złożenie tak??

  8. #8
    niunia19
    Guest

    Re: oprawa do Repti

    ale zaraz Black pisałes o stateczniku 18-20W a co moja świetlówka ma 15W... czy statecznik dp mojej też ma być 15W?? ojojoj gubie się

  9. #9

    Re: oprawa do Repti

    Tak, zgadza sie. Specjalnie zaznaczylem gdyz sa znormalizowane stateczniki i nie znajdziesz 15W. Sa mniejsze znacznie lub troche wieksze 18-20W. Nic zlego sie nie dzieje. Mam ten uklad od 1,5roku i teraz buduje drugi taki sam.


  10. #10
    niunia19
    Guest

    Re: oprawa do Repti

    aha czyli do tej mojej 15W mogę kupić taki jak napisałeś? sorrka że sie tak dopytuję ale nigdy czegos takiego nie rozibłam.. ty też masz 15W dobrze zrozumiałam?? z góry dzięki za pomoc....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •