Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: dobry sklep w 3miescie?

  1. #1
    expo
    Guest

    dobry sklep w 3miescie?

    witam. czy ktos moze zna dobrze zaopatrzony sklep zoologiczny w 3miescie, w ktorym znajde wysokie terra (80-100cm) oraz ciekawe akcesoria?

  2. #2
    Fobel
    Guest

    Re: dobry sklep w 3miescie?

    Praktycznie nic nie ma, jedynie gdzie możesz spróbować to w Gdyni koło Hitu na Chyloni ale nie przeraź się cenami bo są kosmiczne a tak poza tym nic nie ma ciekawego!!!

  3. #3

    Re: dobry sklep w 3miescie?

    Witam!
    W kazdym sklepie w 3City znajdziesz cos dla siebie. Nie kazdy sklep ma wszystko co potrzeba bo rzeczy do terra, jest mnustwo
    Jesli chodzi o sklep kolo hity wspomniany wczeniej... to na wlasna odpowiedzialnosc!
    Podpadli mi 3x wiec nie ufam im. nie kazdy ma wiedze we wszystkim ale ...
    1x Kameleon w malym terra z mata grzewcza
    2x Legwam nakarmiony swierszczami i padl po tygodniu
    3x Zolwie ladowe w kiepski stanie
    4x cyt. "legwan nie chce juz jesc swierszczy, chyba sie przezarl"
    5x cyt. "kameleon nie pije wody z miseczki"
    6x dialog: -Ile zyja kroliki?
    -Nie wiem!

    wiecej nie pamietam

    Moze nie znam sie na wszystkim co mam w sklepie ale takie zeczy wiedzialem juz o wiele wczesniej zanim pracowalem w sklepie zoo.
    Nie podaje w jakim bo... ale jest to jeden z najwiekszych sklepow zoologicz. w 3City

    Pozdrawiam!
    Black
    Kameleon
    3City

  4. #4
    Looo
    Guest

    Re: dobry sklep w 3miescie?

    Ciekawy jest Argus w Geancie na Osowej, niezle wyposazony- pierwszy sklep w ktorym jest UV u kamela!!! Terraria tez byly, rozne ksztalty, a jak ze sprzetem to nie wiem, bo nie szukam....

    Black: to dla wlasnego zdrowia psychicznego nie jedz do Gdyni- chlopaczek "terrarysta" propaguje tam mysz dla legow- nosi swoje i karmi w sklepie- a sprzedawcy mu wierza, bo ma "gachowa" gadke...... masakra

  5. #5
    estek
    Guest

    Re: dobry sklep w 3miescie?

    NIECH ZGADNĘ CHODZI O PIOTRUSIA (TAKI ŚMIESZNY KOLO Z PLECACZKIEM TYPU KOSTKA WOJSKOWA)

  6. #6
    Looo
    Guest

    Re: dobry sklep w 3miescie?

    niestety- widze ze juz miales z nim doczynienie i jak wrazenia?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •