-
Re: Islamskie łajno
Stalin powiedział: Śmierć jednego człowieka to tragedia. Śmierć tysiąca- statystyka. Ja się z tym zgadzam. Kto inny powiedział, że gdyby nie ofiary, wojna byłaby zbyt piękna. Ja zaś stwierdzam: Człowiek jest istotą, która nie potrafi żyć bez wojny, przynajmniej ja jestem taką istotą. Nie jestem stworzony do bawienia się w kibola czy dresa, bo to nie walka w imię "wyższych celów" (Choć i tak tracą one na wartości- a na ich miejscu wytasta tolerancja), ale gdybym mógł jechać do iraku- pojechał by (Przynajmniej tak myślę) bez wahania.
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum