Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: LUDZIE!!! Nie proście o PRIV.

  1. #1

    LUDZIE!!! Nie proście o PRIV.

    Zastanówcie się po co istnieją fora tematyczne? Czemu ludzie tu piszą? Odpowiem od razu. Chcą poszerzyć swoją wiedzę i wymienić się doświadczeniami. Niestety
    ostatnio widzę wiele postów z prośbą o pomoc lub informację z dopiskiem piszcie na priv. Cóż to za egoizm?! Po to jest Forum aby KAŻDY zainteresowany tematem mógł pogłębiać swoją wiedzę i uczyć się na błędach już raz popełnionych. Czytając forum zetkniecie się z problemami, które jeszcze się wam nie zdarzyły i dowiecie się co robić jak to się stanie albo jak tego uniknąć. Pomyślcie co by było jakby ceniony tutaj
    Lek. wet. dr Jarosław Zajączkowski odpowiadał na priv? Nikt poza samolubem proszącym o priv. nie skorzystałby na tych poradach. Jejku! Jakby wszystkie pytania nagle były opatrzone taką prośbą i wszyscy by się do tych próźb stosowali to nic by nie można się było dowiedzieć po prostu czytając forum. Nie powstały by listy FAQ lub postały by puste, bez odpowiedzi. Wyszukiwanie potwierdzało by tylko fakt że ktoś już przed tobą o coś takiego pytał i to wszystko. Chcecie tego? Czy to nazywacie szerzeniem wiedzy terrarystycznej? Jeśli ten proszący o priv. chce dostać odpowiedzi na skrzynkę to niech sobie zaznaczy właściwą krateczkę [v]Odpowiedzi wysyłaj na mój e-mail. I sprawa załatwona.

    Jeżeli opisuję tu jakiś problem to nie dla jednego Iksa tylko dla wszystkich terrarystów.

    W związku z powyższym nie będę słał odpowiedzi na priv. i postuluję przyjąć taką zasadę. "Zadajesz pytanie na forum - odpowiedzi też będą na forum."

    Kto jest za?

  2. #2

    Re: LUDZIE!!! Nie proście o PRIV.

    misiu, tu wcale nie chodzi o egoizm, tylko o wygodę! pomyśl sobie, siedzi w danej chwili na czacie np 8 terrarystow: 5 pajeczarzy, dwoch wezarzy, i jeden legwaniarz, nagle ktos wchodzi i sie pyta czy ktos sie zna o jaszczurkach, to po pierwsze nikt nie bedzie odpowiadal na pytania, kiedy w tle sie toczy dyskusja, bo po prostu bedzie zle widoczny, 'zagluszany', po drugie g.. obchodzi takiego pajeczarza jakis problem z legwanem! gadajac z kims na privie, skupiasz sie na jednej rozmowie, mozesz wiecej wytlumaczyc drugiej osobie i nie przeszkadzasz rownoczesnie innym!!!!!!!!!


  3. #3

    Re: LUDZIE!!! Nie proście o PRIV.

    o dzizus dopiero teraz sie skapnelam ze chodzi ci o FORUM a nie o czata - SORRY ale jestem malo przytomna


  4. #4
    Lord_Leoric
    Guest

    Re: LUDZIE!!! Nie proście o PRIV.

    Oj Double... Cos chyba baaardzo zmeczona jestes :P Heheheheheh

    Jojek jestem za!!!!!! Popieram!! Sam sie wiele dowiedzialem z tego forum wlasnie dzieki odpowiedziom innych ludzi


  5. #5

    Re: LUDZIE!!! Nie proście o PRIV.

    Hehehe, ale macie problemy...


  6. #6

    Re: LUDZIE!!! Nie proście o PRIV.

    Masz racje stary... Mądrze gadasz tak właśnie powinno być!!! POPIERAM!!!


  7. #7

    Re: LUDZIE!!! Nie proście o PRIV.

    leny, nic dodać, nic ujac


  8. #8

    Re: LUDZIE!!! Nie proście o PRIV.

    Jak nie masz nic do powiedzenia. To już lepiej się nie odzywaj. Nie zaśmiecaj.

  9. #9
    polux
    Guest

    Re: LUDZIE!!! Nie proście o PRIV.

    Na Forum piszemy i dużo wiemy. Hej!


  10. #10

    Re: LUDZIE!!! Nie proście o PRIV.

    racja! hej! ja szczerze mowiac nawet za bardzo nie wiem o co chodzi Panu Jojkowi, ja jak pisze cos na forum, to potem ludzie odpisuja i wszyscy widza co napisali. nigdy nie rposilam o zaden priv i szczerze mowiac nie wiedzialam ze jest taka opcja!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •