Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Przykre realia

  1. #1
    pylius
    Guest

    Przykre realia

    Czesc.

    Postanowilem napisac kilka zadań o moich refleksjach .
    Ostatnio oglądalem program na Animal Planet , pokazali tam jak zabijaja zwierzaki dla skór , to bylo naprawde okropne , ale jak zobaczylem jak zabijają owce i wyciągają jej płody zeby przerobic je na skóry to myslalem ze mi serce peknie , nakrecone kamerą jak duszą koty i obdzierają je ze skóry , w Hiszpani wieszają psy na drzewach po polowaniach bo sie nie sprawdzily (bardzo czeste zjawisko) , zostawiają psiaki na uwiezi bez wody , czegokolwiek ,skazane na powolna smierc ... chciałbym tylko takich ludzi spotakc i przysiegam ze bylbym w stanie gdybym mogl skatować ich na smierc i chetnie popatrzal bym jak zdychaja w cierpieniu jak zwierzeta ktore zabili , uwazam ze smierc za smierc (jestem za karą smierci) , tacy ludzie powinni byc usuwani z tej planety w ramach jakiegos "sprzątania" . Chcialbym takze nawiązac do postu "wizyta w smoku" , dlaczego nie ma jakieś kontroli takich sklepów - czy ci ministrzy są na prawde takimi tępakami , ale o co ja pytam , ktos kto patrzy tylko na to zeby miec najwiecej kasy nie moze wprowadzic porządnych przepisów (nienawidze tego kraju) .
    Sam spotkałem sie z brakiem wiedzy na temat zwierza w zoologu ,
    warunki zwierzat są nieodpowiednie i czy nikt nie potrafi tego qrwa poprawic ? !!! Przeciez te zwierzaki cierpią .....


  2. #2

    Re: Przykre realia

    To nie jest cecha naszego kraju - to cecha naszego gatunku:-(
    też mnie czasami szlag trafia:-(
    pozdrawiam


  3. #3

    Re: Przykre realia

    Prawda !!!
    szkoda gadać


  4. #4

    Re: Przykre realia

    Eh
    Może jak ci sadyści będą sami "kopyta wyciągali" to zrozumieją co robili.
    Życie jest na szczęście krótkie i szybko się kończy.
    He he he

    ps

    Pod ziemią rządzą robaki:-)


  5. #5

    Re: Przykre realia

    Czasem to wstyd, ze sie jest czlowiekiem
    Zadny zwierzak nie robi takich swinstw bezsensownych.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •