Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Spotkanie integracyjne we Wrocławiu...

  1. #1

    Spotkanie integracyjne we Wrocławiu...

    Witam wszystkich terrarystów !!!

    W piątek 27 września z Warszawy wyjeżdza razem grupka ludzi (ja, moja kobieta Ania, coolary, noradrling i silicon) na zlocik we Wrocławiu.
    Padł pomysł spotkania się gdzieś z ludźmi z terrarium.com.pl - zadeklarował się już Nook i p. Jarek Zajączkowski - w miarę możliwości

    Zapraszamy wszystkich zainteresowanych i jeśli ktoś zna jakąś dobrą, tanią, przyjemną i dużą knajpkę to prosimy o namiar )
    To samo się tyczy jakiegoś hotelu.. )))

    Chętnych proszę o wpis i ... )


  2. #2

    Re: Spotkanie integracyjne we Wrocławiu...

    ja bardzo chetnie się zintegruje:-))


  3. #3

    Re: Spotkanie integracyjne we Wrocławiu...

    ))) kto jeszcze ???


  4. #4

    Re: Spotkanie integracyjne we Wrocławiu...

    a jaka to będzie godzina ???

  5. #5

    Re: Spotkanie integracyjne we Wrocławiu...

    Obawiam się, że tego najstarsi górale nie wiedzą..

    Na liście osób deklarujących się na wyjazd do Wrocławia - a jest już ich sporo niektórzy podali numery telefonów kom. - ja również, więc jakiś kontakt mamy - dla chcącego nic trudnego.. ))

    Tak więc spotkamy się na miejscu - godzina raczej wieczorna - pytanie tylko gdzie ?...


  6. #6
    Jarek Zajączkowski
    Guest

    Re: Spotkanie integracyjne we Wrocławiu...

    Witam - propozycję organizacji spotkania zamieściłem na stronie wrocławskiego zlotu. Zainteresowanych proszę o kontakt tel: SMS lub "gadający" 0601-875-666


  7. #7

    Re: Spotkanie integracyjne we Wrocławiu...

    mam 2-3 miejsca w samochodzie wyjazd z wawy piatek lub sobota(do ustalenia) 503 878 936


  8. #8

    Re: Spotkanie integracyjne we Wrocławiu...

    Może zrobimy mały konwój ? )))))))))))))))))))))))

    Viking 0-601-378-773


  9. #9

    Re: Spotkanie integracyjne we Wrocławiu...

    Siema!!

    Viking okazało się że pojade z pepre ( tak wyszło co w czale nie znaczy że nie będziemy pić razem we Wrocku) my wyjeżdżamy z centrum Wawy ok. 14 w piątek. Trzeba znaleść we Wrocku jakieś miejsce żeby się w piątek zmelanżować z Jarkiem Z. Noi myśle że bedziemy razem nocować na tym campingu.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •