Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Dostalem autogram od Marka O'Shei

  1. #1

    Dostalem autogram od Marka O'Shei

    podniecam sie jak nastolatka ktora dostala autograf od Britnely Spears, ale mam to w dupie
    Gosc jest moim idolem od szkoly podstawowej)


  2. #2

    Re: Dostalem autogram od Marka O'Shei

    autograf, kuuurwa, nie autogram!!!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


  3. #3

    Re: Dostalem autogram od Marka O'Shei

    cieszymy sie razem z toba ;P
    a autogram (moze przez 2 m, nie jestem pewien) to jest po niemiecku to samo slowo


  4. #4

    Re: Dostalem autogram od Marka O'Shei

    no to jaja,zwlaszcza ze moj niemiecki jest lipny jak kozie bobki:=)


  5. #5

    Re: Dostalem autogram od Marka O'Shei

    Mogłbys mi naświetlic kto to jest ten Marka O'Shei , bo nie wiem czy cieszyć sie razem z tobą)


  6. #6
    Kretschmer
    Guest

    Re: Dostalem autogram od Marka O'Shei

    Taki koleś od zwierząt chyba z National Geographic.
    A możesz powiedzieć skąd wykombinowałeś takie coś? Był w Szwecji? Jak tak to co tam robił? A może on gdzieś tam mieszka?

  7. #7

    Re: Dostalem autogram od Marka O'Shei

    Stary...nie powinienem z toba rozmawiac...jak mozesz nie wiedziec kto to jest Mark O'Shea...Moze i jestes ze Skawiny,ale to niedaleko od cywilizacji wiec powinienes miec tam telewizor i Animal Planet i Discovery...


  8. #8

    Re: Dostalem autogram od Marka O'Shei

    Jest PhD na Univerystecie w Wolverhampton w Anglii, ale ja jestem w kontakcie z blabla bla z hodowca Morelii spilotes w Niemczech, bla bla bla, to sa kumople,a ja kumpluje z tym kolem z Niemiec i tak sie skontaktowalem z O'Sheom(blad jak hu**j ale tak se to odmienilem)


  9. #9

    Re: Dostalem autogram od Marka O'Shei

    gosc jest moim zdaniem najlepszym herpetologiem na Swiecie, publikuje w najlepszych czasopismach o gadach, prowadzi badania naukowe, hostuje w dwoch programach autorskich na Animal Planet itp, pisze ksiazki, jest systematykiem gadow, ufff, chyba starczy?


  10. #10

    Re: Dostalem autogram od Marka O'Shei

    Ej stary wczoraj dopiero do nas prąd podciągneli, TV maja zakładac za miesiąc ( jestem 1203 w kolejce po kablówke) jak podprowadza bierząca wode to też zaczne sie bawić w gady;];]
    ciesze sie razem z tobą moze sam kiedys dostane autogram;] ale to dopero jak listonosze zaczna to nas docierac (ale to dopero jak drogi u nas zbuduja)

    POZDRAWIAM CAŁY UCYWYLIZOWANY ŚWIAT, ZE SKAWINY miasta ograniczonych i ciemnych ludzi;];]


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •