Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Zamgławiacz/fogger

  1. #11

    Re: Zamgławiacz/fogger

    Właśnie sie zastanawiałem, czy np rybkom w oczku nie przeszkadza bo taki miałem plan żeby to do oczka włożyć, u jednego gościa fajnie wyglądało


  2. #12

    Re: Zamgławiacz/fogger

    odradzam stosowanie wewnątrz terra z małymi żabami czy akwa z rybkami
    membrana może "popieścić" zwierzątka na śmierć


  3. #13

    Re: Zamgławiacz/fogger

    a oplaca sie cos takiego zamontowac w terra dla epicratesa.c.c robie dla niego juz terra na cale zycie i zastanawiam sie nad taką opcją
    i jak tym sterowac ? co trzeba kupic ? gdzie ?

    zaznaczam ze terra ma miec wymiary albo 200 x 60 x 90 albo 120 x 60 x 200 . jescze niw eim jakie zrobie byle mi sie do pokoju zmiescilo mam takie 2 opcje
    co proponujecie?

    pewnie wqsadze taM jescze jakiegos innego wezyka

    jestem z Gdyni
    pozdrawiam
    Dariusz

    nr gg 1850646
    mail: elflegolas@wp.pl


  4. #14

    Re: Zamgławiacz/fogger

    W terrarium o takim litrarzu fogger na pewno nie podniesie wilgotnosci do zbyt dużego poziomu. Jezeli bedziesz miał w pokoju jedno terra dla ukochanego zwierzaka to zrób takie na prawde elegamckie (patrz terraria Fryzjera i Vikinga).


  5. #15

    Re: Zamgławiacz/fogger

    Dajcie jakieś fotki mgielnika w terra jak to wygląda. Może macie też jakieś fotki wodospadu w terra


  6. #16

    Re: Zamgławiacz/fogger

    Polecam coś takiego !!
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=18811595

    Ja to kupiłem dokładnie za tą kase czyli 120zł działa bez zarzutu ale nadaje się do większych tera . Gość co to sprzedaje ma różne modele od tanich do skomplikowanych za 350zł . Ten stosuje w tera 2m/1m/2m jak dla mnie rewelacja nie ma żadnego ryzyka zwiazanego z pracą dodatkowo para jest wydmuchiwana co nawilża całe tera a nie tylko jego dno jak jest w przypadku tych małych mgielników czy jak tam je zwiecie.


  7. #17

    Re: Zamgławiacz/fogger

    fajne lecz troszke za duże wymiarami- czy to daje efekt białe pary???


  8. #18

    Re: Zamgławiacz/fogger

    tak para jest biala mam to w duzym terra u legwana i sprawdza sie nie musze spryskiwac terrarium


  9. #19

    Re: Zamgławiacz/fogger

    Fotka mgiełki na mojej stronie


  10. #20
    dr Robert
    Guest

    Re: Zamgławiacz/fogger

    Woda w którym umieszczona jest końcówka zamgławiacza powinna być niedostępna dla zwierząt (siatka). Trudno coś powiedzieć na temat wpływu ultradźwięków na zwierzęta, można podejrzewać, ze nie jest on zbyt dobry. Sądzę, że nie należy stosować tego typu urządzenia stale, ale włączać okresowo gdy naprawdę chcemy podnieść wilgotność w terrarium. Temperatura w terrarium może się nieznacznie obniżyć, ale wynika to nie z tego, że para jest zimna, ma bowiem temperaturę wody, ale z faktu że wszystko w terrarium pokrywa warstewka skraplającej się wody i zaczyna parować, a jak wiadomo z fizyki ciało parujące obniża swoją temperaturę.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •