Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: FRANEK FRANEK - ŁOWCA BRAMEK!!!

  1. #11

    Re: FRANEK FRANEK - ŁOWCA BRAMEK!!!

    snejku przesadzasz jest dobry tylko ma jedną porażającą wade(mówie to jako kibic wisły) sam sobie nie może wypracowac akcji działa tylko z podań ja już wyżej ustawiłbym żurawia niż franka


  2. #12

    Re: FRANEK FRANEK - ŁOWCA BRAMEK!!!

    nie o to w ogole chodzi,przeciez czy jest sie czym podniecac czy nie,chlopcze czemu od razu kazdy musi sie tak strasznie ekscytowac,ze wygralismy z leszczami czy cos...?Chodzi po prostu o to ze Tomasz F zagral fantastyczny mecz,strzelal ladne bramki...no i jest z Wiselki Krakow!


  3. #13

    Re: FRANEK FRANEK - ŁOWCA BRAMEK!!!

    jezeli jestes kibicem wisly to powinienes wiedziec ze to co jest tytulem i wiadomoscia posta to zawolanie kibicow wisly,wiec niekoniecznie jest to prawda,poniewaz jak wszyscy wiemy najlepszym napastnikiem Polski jest M Zurawski


  4. #14

    Re: FRANEK FRANEK - ŁOWCA BRAMEK!!!

    jaaaaa nie moge ale macie problemy
    Edawrd Jancarz - jeden z najwybitniejszych żużlowców polski
    Tomasz Kucharski - Mistrz olimpijski (nie jednokrotny) w wioślarstwie
    tez mam sie podniecac ze oni sa z Gorzowa ?


  5. #15
    Samael_
    Guest

    Re: FRANEK FRANEK - ŁOWCA BRAMEK!!!

    Sorry ,ale teraz to nie wiem o co Ci chodzi ??!! Bardziej Ty sie tym ekscytujesz niz ja - tzn. cala Polska sie jara bo ograli jakis leszczy.Ja nie widze w tym zadnego powodu do dumy,tym bardziej,ze ktos pochodzi z jakiegos tam miasta.Badz konsekwentny,a nie tak jak 3/4 naszych krajanow robia szum z byle czego.Czemu takich postow jak Twoj nie bylo gdy zamiast nas na ME pojechali Bialorusini ???!!! Oni takze sa nizej od nas w rankingu i potrafili nam dokopac i ograc Szwedow :]Jedna jaskolka wiosny nie czyni :]

    P.s Kaczi - kiedys trenowalem wioslarstwo :P


  6. #16

    Re: FRANEK FRANEK - ŁOWCA BRAMEK!!!

    cieszmy sie tym co mamy dzisiaj,bo uwazam ze nawet male sukcesy sie liczaPotem roznie moze byc,a Polacy to tak: jak wygrywamy z leszczami to wszyscy mowia ze sie nie ma czym cieszyc,a jak przegrywamy z lepszymi to mowia,ze nawet pewnie kelnerzy jak Azerowie nam by dowalili))Nie jest tak?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •