Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: FRANEK FRANEK - ŁOWCA BRAMEK!!!

  1. #1

    FRANEK FRANEK - ŁOWCA BRAMEK!!!

    Tomasz Frankowski - najlepszy napastnik Polski,
    Tooomasz Fraaankooowski- najlepszy napastnik Pooolski!


  2. #2

    Re: FRANEK FRANEK - ŁOWCA BRAMEK!!!

    :|
    moim zdaniem Michał Czarnecki z LECHA Poznań:P


  3. #3

    Re: FRANEK FRANEK - ŁOWCA BRAMEK!!!

    ...okej...nie przecze(przez grzecznosc),ale zauwaz ze Czarnecki nie gral wczoraj wiec mialem zawezone pole wyboru)


  4. #4

    Re: FRANEK FRANEK - ŁOWCA BRAMEK!!!

    hehe looz
    kazdy ma sowjego idola


  5. #5
    Deathscythe
    Guest

    Re: FRANEK FRANEK - ŁOWCA BRAMEK!!!

    Dla mnie Polska piłka nożna jest do d*** :]


  6. #6
    Samael_
    Guest

    Re: FRANEK FRANEK - ŁOWCA BRAMEK!!!

    Snejk czym Ty sie podniecasz,ze nastrzelal bramek pol amatorom ??!! Nie mowie ,ze jest zlym napastnikiem,ale bez przesady :].Zobaczymy jak mu pojdzie z Anglia :].


  7. #7

    Re: FRANEK FRANEK - ŁOWCA BRAMEK!!!

    NO nie wiem czy oni tacy amatorzy jak Anglicy z nimi ledwo 1:0 wygrali :/
    Pozdro

  8. #8
    Samael_
    Guest

    Re: FRANEK FRANEK - ŁOWCA BRAMEK!!!

    Czyli co ??? Idac Twoim tokiem myslenia - skoro my wygralismy az 8:0 to jestesmy lepsi niz Anglia ??!! Prosze Cie....Dal mnie sa takim zawodowacami jak San Marino - jeden jest piekarzem inny pasie wielblady... Poza tym Anglicy grali na wyjezdzie.Zobaczymy jak nasze orly zagraja tam .Pamietasz mecz ze Slowenia kilka lat temu - wygralismy 5:0 i tez sie wszyscy podniecali, potem w Bratyslawie dostalismy takie same lanie i 2 czerwone kartki. Jak widze zas pospolite ruszenie jak naszym sie udalo :] .Ciekawe czemu tak szybko ucichli Ci co wrozyli nam wyjscie z grupy w czasie MS Korea/Japonia :]


  9. #9

    Re: FRANEK FRANEK - ŁOWCA BRAMEK!!!

    Co do Franka to on 3 razt kopnął praktycznie do pustych bramek chociaż jak patrzę na skuteczność niektórych to dobrze że mamy takiego Franka
    Dla mnie bohaterem meczu był Jacek Krzynówek bo on był siłą napędową zespołu
    nr 2 to Szymkowiak


  10. #10

    Re: FRANEK FRANEK - ŁOWCA BRAMEK!!!

    Przede wszystkim Franek gra ze swoimi kolegami z Wisły i dobrze się rozumieją-to jest bardzo dobra strategia.Najlepszym piłkarzem meczu był Krzynówek ale trzeba podkreślić dobrą grę całego zespołu,obrona grała bezbłędnie.Porównywanie jakiegokolwiek napastnika nie ma sensu,wystarczy spojrzeć ile goli strzelił a ile Michał Czarnecki i tyle.POLSKA GOOOOLA!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •