Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: prezent wykonany wlasnorecznie..

  1. #1

    prezent wykonany wlasnorecznie..

    witajcie czy ma ktos jakis oryginalny pomysl na wykonanie wlasnorecznie ciekawego prezentu..? albo wie jak zrobic naprawde ladna swieczke z powtapianymi gadzetami? licze na Was


  2. #2

    Re: prezent wykonany wlasnorecznie..

    Ja kiedys dla dziewczyny nauczylem sie robic rozne rzeczy z origami. Baaardzo pracochlonne i wymaga poswiecen (glownie nerwow) ale kobiety to doceniaja:P Polecam! Na necie jak poszukasz to znajdziesz stronki z szablonami jak robic. Powodzenia.


  3. #3

    Re: prezent wykonany wlasnorecznie..

    Można zrobić pudełko na 2 śniadanie
    po warunkjiem, że ten ktoś to uczeń.


  4. #4

    Re: prezent wykonany wlasnorecznie..

    napisz wiersz ;]


  5. #5

    Re: prezent wykonany wlasnorecznie..

    ja siedzę dość mocno w origami... dziewczyny to lubią, zwłaszcza jakieś małe serduszka ze skrzydełkami czy inne takie bajery


  6. #6

    Re: prezent wykonany wlasnorecznie..

    Zrób jej dobrze Najlepszy prezent he he nie no JOKE mógłbyś zrobić jej terrarium he he a potem dokupić zwierza.


  7. #7

    Re: prezent wykonany wlasnorecznie..

    widzisz OlekL..pomysl nie bylby zly gdyby nie fakt, ze..jestem dziewczyna a to jest moja kolezanka:P dzieki za pomysly! chyba zastanowie sie powazniej nad origami....:>


  8. #8

    Re: prezent wykonany wlasnorecznie..

    ej a w necie są jakies stronki dzie pokazane jest jak to robic ?? dokładnie ??


  9. #9

    Re: prezent wykonany wlasnorecznie..

    Buahahahahaha! Tos sie OlekL udal. Nie ma co


  10. #10

    Re: prezent wykonany wlasnorecznie..

    Nalepszy sposob zeby sie kobiecie zrobilo milo to oczywiscie kwiaty Jest prosty sposob w origami na zrobienie fajnego tulipanka. Kiedys machnalem takich 20, dorobilem do tego wazonik (oczywiscie origiami) i je tam powsadzalem. Ma luba byla w siodmym niebie jak zobaczyla jak sie dla niej nameczylem:P Jak ktos jeszcze wie jak pomalowac kartke zeby efekt byl piorunujacy to juz w ogole jest super!

    My tu gadu, gadu a kolezanka chce cos dla koleznaki.. To raczej nie beda zadne serduszka ani kwiaty. Pomysl co kolezanka lubi, jakie rzeczy, moze cos kolekcjonuje (np sloniki, jakies inne figurki). Znajdz opis jak to sie robi, zaopatrz sie w zeszyt kartek i cwicz i cwicz i cwicz... Bo niektore sa EXTREMALNE!!



    A najlepsza polska sronka o tej tematyce to:

    http://www.origami.art.pl/


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •