Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: "Pasikoniczka"

  1. #1

    "Pasikoniczka"

    Dziś oglądałem na Discovery czy czymś tego pokroju program o zwierzetach takich ciekawych i była mysz "Pasikoniczka" - mięsożerca było pokazane jak poluje na skorpiona przeskakując nad nim i odgryzając parę segmentów zaodwłoka usuwając tym samym kolec jadowy by potem go wszamać Ciekawe tylko czy dostępne? Ma ktoś jakieś info o hodowli, cenie?


  2. #2

    Re: "Pasikoniczka"

    Pasikoniszka to była.....
    Nie ma tego w sprzedazy. To co zobaczysz na ekranie w filmie przyrodniczym nie oznacza, ze jest od razu do kupienia...

  3. #3

    Re: "Pasikoniczka"

    pasikoniczka fajną nazwe se wymyślili :P A powiedz mi tak szczerze po co Ci akurat taki gatunek dziekiej myszy w domu?? :/ masz zamiar karmić ją skorpionami :/ Domowe myszy też polują na owady...


  4. #4

    Re: "Pasikoniczka"

    Pasikoniczka byla by bardzo dobrym pokarmem dla wezy poniewaz zawiera dwa razy wiecej masy miesniowej niz przecietny gryzon a tym samym wiecej wartosci odzywczych. Watpie jednak aby mozna je gdzies kupic.


  5. #5

    Re: "Pasikoniczka"

    Agam - ja nie czuje chęci koniecznego posiadania tego gryzonia ale poprostu jest on ciekawy , myślałem że może jest dostępny , co nie oznacza ze odrazu polece i kupię go :/ a ze zwykłe myszy polują na owady to wiem , widziałem dawałem świerszcze poprostu byłem ciekawy...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •