Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Bokser + Amstaff ??

  1. #1

    Bokser + Amstaff ??

    Czesc!! Na 70% będe miał własnie takiego mieszanca boksera + amstaff co o tym myslicie hehe ?? podwojona siła co? ? ))


  2. #2

    Re: Bokser + Amstaff ??

    Jeszcze do tego adidas, maluch WRC i laska (najlepiej z kapturem) i bedziesz jak moj kuzyn ;]


    Nie no.. . dobra, nie czepiam sie.

    Ps. po co Ci pies z podwojona sila?


  3. #3

    Re: Bokser + Amstaff ??

    HmMm podwójna siła ? jakoś sam amstaf raczej bardziej bojowy


  4. #4

    Re: Bokser + Amstaff ??

    Amstaff kuzynka to co prawda morderca i jak ktos wchodzi do domu, to od razu atakuje, ale to jednoczesnie krowa. Silny jest, ale jak szybko biegasz, to mu zwiejesz.
    Pies troche spasiony.


  5. #5

    Re: Bokser + Amstaff ??

    Nie no z tą podwójną siłą to zart!! wiecie amstaff jest bardzo silny i bokser tez taki jest dlatego napisałem ze będzie z podwójna siłą hehe )


  6. #6

    Re: Bokser + Amstaff ??

    Hmmm, wolałbym czystej krwi, ale to moje zdanie Zamieść fotke jak bedziesz już miał.


  7. #7

    Re: Bokser + Amstaff ??

    Wiem wiem, ze zart
    I tak jak Yeter wolalbym pieska czystej krwi, a nie kundelka... ale cza kochac i szanowac wszystkie zwierzatka


  8. #8

    Re: Bokser + Amstaff ??

    Wole yorki


  9. #9

    Re: Bokser + Amstaff ??

    >mieszanca boksera + amstaff co o tym myslicie hehe ?? Dla mnie to glupota.
    Spoko piesek moze byc ladny tyle ze z jego zdrowiem moze byc gorzej ne mowiac juz o psychice. Jezeli masz mozliwosc to poszukaj psiaka rasowego a bedziesz mial pewnosc co z niego wyrosnie. Czesto mona spotkac szczeniaki po psach z rodowodami ktore nie maja jeszcze ukonczonych wystaw do rodowodu za niewielkie pieniadze.


  10. #10

    Re: Bokser + Amstaff ??

    Nie ma to jak labradorki


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •