Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Zapraszam

  1. #1

    Zapraszam

    Witam chcialbym zaprosic wszystkich na otwarcie sezonu zawodow Pitt Bull,wiecej info o imprezie znajdziecie pod tym linkiem:http://www.workingpitbulls.prv.pl/ goraco zapraszam wszystkich zainteresowanych,z soboty na niedziele ognisko i impreza w pobliskim zajezdzie


  2. #2

    Re: Zapraszam

    dla mnie to męczenie zwierząt, ale moge sie mylić.


  3. #3

    Re: Zapraszam

    czlowieku czemu meczenie zwierzat to sa psy sportowe one to lubia,przeciez nie walcza ani nic w takim stylu ta sa zawody,a ze te psy sa na maxa zywe nie przymulone to wlasnie dlatego sa organizowane takie zawody,pies nie meczy sie w zaden sposob nie wiem czemu napisales ze to meczenie zwierzat jak jakis pies niechce tego robic to nie bierze udzialu w zawodach proste a ze masz takie zdanie jakie masz to nic nie wiesz o psach tej rasy,i prosze cie nie wypowiadaj sie wiecej bo nie lubie sie klucic z ludzmi ktorzy nie maja zielonego pojecia o niektorych zeczach a w tym przypadku o zawodach Pitt Bull


  4. #4

    Re: Zapraszam

    ja wyraziłem tylko swoje zdania i nie chce sie z Tobą kłucić. Branoc.


  5. #5

    Re: Zapraszam

    mozesz mowic co chcesz,ale nie masz racji,to tak jakbys powiedzial ze wyscigi hartow czy wyscigi konne sa meczeniem zwierzakow...


  6. #6

    Re: Zapraszam

    Spokojnie Panowie!Widzę,że niektórych tu rozpiera energia,Arcan potrzebujesz chyba jakiegoś treningu w celu rozładowania agresji,taki człowiek z pewnością nie powinien mieć psa o takim temperamencie bo o wypadek nietrudno...Wracając do tematu a właściwie odpowiadając na wątpliwości leviatan'a to moim zdaniem się mylisz:męczarnią dla psów tej rasy jest siedzenie w domu i czekanie na powrót pana z pracy;te psy potrzebują zajęcia na codzień a nie tylko na jakimś zlocie.To psy dla aktywnych,lubiących długie spacery i aktywny wypoczynek,nie nadają się dla grubasów spędzających czas przed TV

  7. #7

    Re: Zapraszam

    Mnie to bawi jezeli ktos mowi ze zawody "Pit Bull" to meczenie psow ale tak to juz jest i trzeba uswiadamiac ludzi ze pies robi to dla przyjemnosci. Ja niestety dopiero zaczynam trening z moim psiakiem i dopiero za rok bedziemy mogli wziasc udzial a do Bialego troche za daleko zeby wybrac sie tylko poogladac


  8. #8

    Re: Zapraszam

    Dobra już mnie przekonaliście... :P


  9. #9

    Re: Zapraszam

    A potem rosną "brojlery"jak Pudzianowski.

  10. #10

    Re: Zapraszam

    Dalej sprzedajesz szczeniaki po walczących rodzicach?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •