Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 65

Wątek: Jakiej muzyki sluchacie? :)

  1. #1
    fibus13
    Guest

    Jakiej muzyki sluchacie? :)

    Niedawno na forum byla mala sprzeczka co do zwolenników muzyki metalowej i przeciwników.No więc chcialbym aby w tym poście każdy kto chce ( to przeciez nie jest obowiązkowe :P)) mógl napisać jakiej muzyki slucha.Jakby co mozna by bylo stworzyć statystyke np. ktora subkultura jest najbardziej "rozwinieta" terrarystycznie Ja osobiście opowiadam sie za pop ( ale nie jakaś J.Lo ani Britney),klasyczna ( ze wzgledu na szkole ) i CZASAMI hip-hop ( ale za to nieznosze spodni typu " nie zdążyłęm do ubikacji" ) Pozdro i wypowiadajcie się )) ...


  2. #2

    Re: Jakiej muzyki sluchacie? :)

    Ja to przede wszystkim agro-techno (np. Stare Baby w Gumiokach - w sumie spok techno Wrzuce na dniach na serwer i dam link na forum :> Muzyka nie robiona dla jaj ).

    Ps. Gadalem dzisiaj z wrozka Irmina i mi powiedziala, ze jak jakis mod szybko tego topicu nie skasuje, to pojawia sie jacys U.S.T (User Specjalnej Troski), ktorzy beda porownywac znowu metal z hiphopem i jazz z bebnami afrykanskimi i bedzie kolejna dyskusja, w ktorej naspamuje sie po 130 postow o wyzszosci cebuli nad ziemniakiem. Mowila tez, ze pierwsze zdanie awantury zacznie sie od usera, ktory powie: "jak mozna sluchac takiego czegos, moje lepsze".

    Jeszcze w zyciu nie widzialem topica w tym stylu....gdzie ludzie nie skoczyliby sobie do gardel. A im wieksze forum, tym wiecej krwi :>.


    A moje preferencje masz w zalaczniku (wiekszosc)... + szeroko pojeta muzyka klasyczna (ostatnio na maxa slucham Alexandrova) + soundtracki z filmow + celtic + slowianski ambient ludowy + wszystko, co oryginalne i nie leci 202012x dziennie na Vivie i mtv.


  3. #3

    Re: Jakiej muzyki sluchacie? :)





    i wiele wiele innych...

  4. #4
    Madey
    Guest

    Re: Jakiej muzyki sluchacie? :)

    Dobrej i niedobrej.

  5. #5
    M.I.R.A.S.
    Guest

    Re: Jakiej muzyki sluchacie? :)

    Głównie rap ale nie polski
    Wu Tang Clan
    z poszczególnych członków to Ol' Dirty Bastard i RZA no i innych także.
    M.O.P.
    Gravediggazz ,
    Afu-Ra
    Busta Rhymes
    Mobb Depp
    Sunz of Man
    House of Pain


    Ostatnio polubiłem Dimmu Borgir, Sepulture , Burzum....więc dla niektórych może się wydać dziwne. ;P


  6. #6

    Re: Jakiej muzyki sluchacie? :)

    Przedewszystkim Iron Maiden !!!!!! Metallica, Nirvana, Kreator, Dragonforce, System of a down, Korn, Manowar, Frontside, Kult... można wymieniać godzinami...
    chociaż nie pogardze dobrym pop'em i techno, reege.


  7. #7

    Re: Jakiej muzyki sluchacie? :)



    Obcy nie moglem sie powstrzymac :P. Oprocz mojego naj bandu wiele,wiele innych naj bandow.Najbardziej lubie sluchac wszystkiego od tylu,bo wtedy moge posluchac przekazu od Szatana (a moze do ??:> ).Tylko ostatnio moj CD-rom sie buntuje jak krece plyta w druga strone...Generalnie sie nie myje i nosze tluste wlosy zeby byc "kul", "trendi","satan child".Jednak najbardziej lubie roznosic lupiez moshujac i zabijac rytualnie kanarki tak ajk moj guru metalowy Ozzy Osbourne.Do nie dawna myslalem ,ze Black Sabbath to hard rock,ale mnie jeden 16 latek z tego forum uswiadomil za co mu dziekuje :]Jak powiedzial Atrax,zaraz bedzie zlot tolerancyjnych U.S.T i zas bedzie draka,ale z mojej strony nie dam sie sprowokowac gimnazjalistom czy innym licealistom.Stay true i nie myjce sie !!!


    Ps.Ostatnio w ogole to jestem pozer,bo sprofanowalem swoje wlosy odzywka - Atrax pozwol zmyc hanbe.Ja popelnie seppuku,a Ty zetniesz mo glowe ok ??


  8. #8

    Re: Jakiej muzyki sluchacie? :)

    w dwuch słowach METAL i ROCK

  9. #9
    TylerPL
    Guest

    Re: Jakiej muzyki sluchacie? :)

    ARTAX!!! ZIEMNIAK JEST WAŻNIEJSZY OD CEBULI!!!

    A wracając do muzyki. Metal, rock, OST z filmów i gier, i wogóle różniastej, czasem hh ale tylko ang (jak leci w radiu). Ale 95% to jest metal.


  10. #10

    Re: Jakiej muzyki sluchacie? :)

    Metal and Rock czasem ale tylko czasem jakiś hip-hop angielski bo Polskiego nie moge znieść. Np. Eminem albo 50cent ale to tak pare razy w tyg.
    Lubie słuchać S.O.A.D , Korn , Marylin Manson , Iron Maiden , AC DC , The Offspring , Blink 182, Sum 41 itd. ...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •