Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: PROSZE o temat pracy na konkurs biologiczny.

  1. #1

    PROSZE o temat pracy na konkurs biologiczny.

    Bardzo prosze o podanie propozycji tematu pracy biologicznej. Mam wybrać jakieś zagadzienie biologiczne i przeprowadzić badanie. Zestawiąjąc róznego typu wiadomości, statystyki, obserwacje, zmiany itp. Interesowałyby mnie tematy odnośnie owadów jak równiez pajęczaków( jeżeli macie inne pomysły , to prosze je tu zamiescić). Z góry dziękuję.


  2. #2

    Re: PROSZE o temat pracy na konkurs biologiczny.

    Moze jeszcze tego nie wiecie ale ja i Pulek chodzimy do tej samej klasy biol-chem i aj tez zamierzam taka prace wykonac.

    Mam juz nawet koncept: "Wplyw temperatury na wzrost owadow"
    Zakupie 20 mlodych karaczanow brazylijskich 3 z nich bede trzymal w 15*c, kolejne 3 w 18*c, kolejne 3 w 21*c ... itd co o tym myslicie? Mamy czas do konca wakacji .

    Jak macie jakies pomysly to napiszcie.


  3. #3

    Re: PROSZE o temat pracy na konkurs biologiczny.

    konkurs czy olimpiada biologiczna??


  4. #4

    Re: PROSZE o temat pracy na konkurs biologiczny.

    olimpiada, bo ja w niej te|bior udzial :P ale zamiast karaczanów wziBbym szarancze, albo swierszcze, bo karaczany bardzo dlugo rosna.


  5. #5

    Re: PROSZE o temat pracy na konkurs biologiczny.

    a jaki cel miałyby wasze badania??
    http://www.terrarium.com.pl/forum/re...=34965&t=34963
    ale swoją drogą temat powinniście sami wymyśleć, przynajmniej wiedzieć co chcecie robić.


  6. #6

    Re: PROSZE o temat pracy na konkurs biologiczny.

    idea tego konkursu w naszych glowach powstala dzisiaj i to dopiero zarodek naszych decyzji... Mysle , ze wielu nie wie jaki wplyw ma temperatura na wzrost wiec to bylby niezly temat . Poza tym ciekaw jestem jakie bylyby wyniki obserwacji i czy pokrywalyby sie one z tym, co powszechnie wiadomo kazdemu bardziej zainteresowanemu terrarystyk i karaczanami.


  7. #7

    Re: PROSZE o temat pracy na konkurs biologiczny.

    ale zaraz zaraz, to jest konkurs jakiś tam czy olimpiada biologiczna??


  8. #8

    Re: PROSZE o temat pracy na konkurs biologiczny.

    Foxtrott czytaj ze zrozumieniem :P OLIMPIADA :P



    P.S Jak tam zabawa z helem?:>


  9. #9

    Re: PROSZE o temat pracy na konkurs biologiczny.

    Nie spi:P


  10. #10

    Re: PROSZE o temat pracy na konkurs biologiczny.

    helem się nie bawiłem bo nie da się tego kupić. nie można nabić butli zwykłej do powietrza bo takie są przepisy. musiałbym dać w łapę komuś, ale na razie mam maturki(nie wiem czy zaliczyłem czytanie ze zrozumieniem:P) i nie chciało mi się szukać gdzie trzeba posmarować....
    jeśli to olimpiada to niech piszą olimpiada, a nie konkurs bo to istotny szczegół


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •