Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

  1. #1

    TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

    wiem ze był już taki temat ale go zamknięto

    no może była to głupota ale czy jazda samochadem 160/h nie jest głupotą ?? czy chdozednie o 24 po ciemnych ulicach nie jest głupotą??

    tak moglibyśmy powiedzieć o wszystkim... ale nasówa mi się pytanie ... Z kąd wiedzą ile ma lat skoro ciało jest rozsszarpane a ...
    <<Na miejscu trwają oględziny. Policji nie udało się ustalić tożsamości kobiety, nie znaleziono żadnych dokumentów.>>


  2. #2

    Re: TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

    Karn - wszystko zalezy od okolicznosci.
    Te byly niejasne, wiec nie ma co komentowac. Przynajmniej dla mnie :]


  3. #3

    Re: TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

    Z kąd wiedzą ile ma lat skoro ciało jest rozsszarpane
    Mogla miec przy sobie dokumenty.


  4. #4

    Re: TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

    Nie mogla raczej. Nawet inicjalow tej Pani nie podano. Raczej nie ze wzgledu na bezpieczenstwo sledztwa :P


  5. #5

    Re: TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

    Karn - ale chodzenie pociemnym lesie a bieganie z podkasana kiecka na wybiegu dla niedzwiedzi... tu jest roznica. I chyba o to chodzilo wiekszosc ktora "nabijała sie" z tej kobiety. Sa rzeczy ryzykowne i sa rzeczy ryzykownie bezsensowne.
    Ale Atrax ma racje - nie wiadomo jak bylo, nie ma szczegolow - dlatego niektorzy mogli poczekac z chichotaniem nad cialem tej babki do momentu w ktorym PAP poda info ze np. "kobieta weszla na wybieg dla niedzwiedzi po kwiatka, bo ladny byl. Nie chorowala, pijana nie byla. Kwiatki lubila."


  6. #6

    Re: TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

    nie no prosze Cie.. czy zawsze jak ktos zginie to podaja jego inicjaly?


  7. #7

    Re: TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

    Generalnie samo chodzenie po murkach rowniez nie bywa smiertelne. I tak: jazda 160 km/h jest bezpieczna dopoki nie masz wypadku. Tak, chodzenie o 24 po ciemnych ulicach jest bezpieczne, dopoki cie ktos nie napadnie (bo chyba o to ci chodzilo). I to nie sa rzeczy zwiazane z glupota. Glupota byloby prowadzic auto 160 km/h po pijaku i chodzic ciemnymi uliczkami krzyczac, kazdego kogo spotkasz bijac i bluzniac nan... To jest glupota.


  8. #8

    Nie rozumiem czemu zamknieto poprzedni temat?

    Co to w ogole ma byc?!
    Dlaczego zostal zamkniety?
    Moderatorowi sie nie podobalo ze ludzie nasmiewaja sie z glupoty?
    Okej, umarl czlowiek i w tym temacie trzeba wykazac sie zrozumieniem, ktorego w wiekszosci nie okazano w tamtej wymianie postow(wlaczajac mnie),ale TO NIE POWOD DO ZAMYKANIA TEMATU!?!!
    Dochodzimy juz do absurdu! Jezeli moderator, majacy swoje opinie na rozne tematy,nie zgadza sie z ogolna tendencja dyskusji(obojetnie jak niskich lotow by ona nie byla),jezeli nie obraza ona nikogo bezposredniomnie pojawiaja sie wulgarne wcinki,to JAKIM PRAWEM JEST ZAMYKANA DYSKUSJA!!?!

    Fakty moim zdaniem sa dwa i odpowiednie sa do nich komentarze,ktore TOTALNIE NIE DAJA SIE PODWAZYC:
    -kobieta lamiac zakaz (znajdujacy sie na tabliczce),wykazala sie totalna glupota,bezmyslnoscia (jezeli nie umiala czytac,to te epitety rowniez sie do niej nadaja).
    -zginal czlowiek,jest to przykre i nalezy uszanowac ta sytuacje,nie nasmiewajac sie z samej smierci osoby (nie robi sie jaj z tego jak zginela).


    Jezeli moderator uznal ze niektore posty sa obrazliwe,to powinien z nimi polemizowac,ostrzec, poprosic o ponowne rozwazenie tego co sie chcialo powiedziec, a NIE ZAMYKAC BEZ ZDANIA RACJI,TYLKO DLATEGO,ZE TAK JEST PROSCIEJ,WYGODNIEJ!
    Uwazam,ze to bylo niesluszne i nieeleganckie!


  9. #9

    Re: TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

    Moim zdaniem nawet, gdy się okarze, że ta cała tragedia była wynikiem tylko i wyłącznie bezmyślności tej kobiety to i tak nie mam zamiaru się z tego nabijać, wręcz przeciwnie- współczuje jej...Wiem jedno na pewno nie chciała umrzeć w ten sposób, zresztą kto by chciał...?

  10. #10

    Re: TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

    No moze nie zawsze pac... Ale o ile tozsamość jest znana to w oficjalnej notce policji, zazwyczaj znajdują się inicjały. Co z tym zrobi prasa - to juz co innego.

    Hari: akurat w tym artykule napisano, ze nunu dokumentow nie znaleziono

    >>Na miejscu trwają oględziny. Policji nie udało się ustalić tożsamości
    >>kobiety, nie znaleziono żadnych dokumentów


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •