Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

  1. #21

    Re: TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

    A myslisz, ze skakala na nogi, zeby zachowac swiadomosc i czuc jak ja rozszarpuja? A moze to mialo zastapic wiezowiec? EOT, nasza dyskusja jest bez sensu, nie wiadomo, co tak naprawde nia kierowalo.


  2. #22

    Re: TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

    nieważne dlaczego, jak, przez kogo, w jaki sposób, ważne że zginął człowiek - nic już jej życia nie przywróci, a szczególnie głupawe posty coponiektórych forumowiczów.


  3. #23

    Re: TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

    SDY napisał

    <<jeżdzenie 160km/h jest bezpieczne dopóki nie ma wypadku>>

    chodzenie po murku dookoła niedźwiedzi także jest bezpieczne dopóki nie ma wypadku a jeżeli samobujstwo... mogła znaleźć wierzowiec... hmmm po
    1. musiałaby mieź klucz do wjeścia
    2. może chciała rozglosu i żeby wszyscy jej krewni o tym wiedzieli ??

    nie wiem może kiedyś napisząwiecej to podyskutujemy bo tu mozna przypuszczać nawet że chciała wymiotować przechyliła się przez burek i bumm no cóż ale nap[ewno nie jest śmieszcze ... n omoze jej głupota gdyby chciała chodzić po murku.. ale umarł KTOŚ tak ją nazwijmy bo nie wiemy jak się nazywa


  4. #24
    TylerPL
    Guest

    Re: TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

    Heh... A podobno jakaś matka chciała by jej dziecko w wózku nakarmiło wilka jabłkiem i podsunęła wózek z dzieckiem do ogrodzenia, i wilk ugryzł dziecko w ręke!!! to się nazywa debilizm!!! Haha! To było w Kadzidłowskim Parku Dzikich Zwierząt. Dziecko straciło palec! ROTFL!!!

    P.S. A co do tej babki zjedzonej przez niedźwiedzie - mnie to nie rusza, nie wiadomo jak do tego doszło, czy była pijana, czy po prostu głupia i spadła...


  5. #25

    Re: TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

    może nie miala pieniędzy na pogrzeb, dlatego nie wierzowiec?


  6. #26

    Re: TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

    A sadzisz ze niedzwiadki cala ja pozarly? Na pewno nie.

    Swoja droga to jestem ciekaw co robia w takich przypadkach jak z czlowieka niewiele zostaje... Chowaja np. tylko reke i pol nogi, czy jak?


  7. #27

    Re: TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

    A dlaczego sądzicie, że to musiało boleć?? Ja nie sądze żeby 5 niedźwiedzi miało problem z natychmiastowym uśmierceniem człowieka, skoro jednym ciosme potrafią zabić dorosłego jelenia.... Wg mnie taki rodzaj śmierci na pewno nie jest bardziej bolesny od podcięcia żył... A jak kobita lubiła zwierzęta, to może chciała tak umrzec?? A moze nie... nie wiadomo i pewno nie bedzie wiadomo... jedyne o co się martwie, to że jacyś debile mogą chcieć teraz żeby te niedźwiedzie zostały uśpione...


  8. #28

    Re: TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

    AGAM napewno znajdzie sie dużo osób które bedą chciały żeby te niedźwiedzie uśpić:/ jednak one nie sa niczemu winne, a poza tym nie zdaje mi sie że ZOO zgodzi sie na uśpienie bo jest biedna jak nie wiem a i nie będzie ich stać na zakup nowych zwierząt.


  9. #29

    Re: TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

    zoo byłoby baaaardzo głupie gdyby od tak się zgodziło, a poza tym już ja widze te akcje Greenów gdyby tak zdecydowali się na uśpienie :P Ale to by była głupota... to tak jakby ktos wskoczył do krokodyli i został zbaity, to trzeba by te krokodyle od razu zabić :/ głupota.... niedźwiedzie potraktowały tą kobiete jako pokarm (ponoć są karmione tylko rano wiec już pewnie były głodne), zabawke lub potencjalne zagrożenie. Czy to ich wina?? :/


  10. #30

    Re: TRAGEDIA W ZOO ciąg dalszy

    na poczatku ktos pytal sie jak rozpoznali wiek kobiety itp. a moze by tak wziasc pod uwage ze jak ktos wychodzi z domu i mozliwe ze mowi ze idzie do zoo a potem nie wraca ;] a na policji bliscy dowiaduja sie o tym to chyba rodzina pozna ofiare chocby po ubraniu ;] .... albo byl wypadek albo premedytacja, mogla byc pijana mogla zrec jakis kwas albo cus, wiem jedno ze nie ma co czytac teraz kazdego szmatlawca z kiosku bo teraz bedzie co gazeta to inna historia ....


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •