Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

  1. #1

    Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

    Jak zapatrujecie się na ludzi z gitarami grających i śpiewających na ulicach?
    Ja chętnie bym tak dorobił, ale śpiewanie niezbyt dobrze mi idzie...
    może ktoś z was dołączyłby się do duetu(w sumie to chcę mieć trio - jeszcze jedna osoba chodząca i sępiąca datki??


  2. #2

    Re: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

    ja jak widze takich ludzi i mam cos hajsu to zawsze daje
    najlepiej kiedys na wycieczce szkolnej spotkalismy takiego kolesia to doslownie kazdy włącznie z wychowawca mu dali


  3. #3

    Re: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

    Fajnie posluchac . Jak fajnie graja to mozna wrzucic . Sam gram na gitarze, ale wole nie wychodzic na ulice bo jeszcze pomidorem w twarz dostane... A ze spiewaniem to u mnie serio tragicznie :/, za to to mogl bym w leb dostac...


  4. #4
    baryla
    Guest

    Re: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

    to mnie najbardziej rozwalilo jak bylem w Zakopanym ide po Krupowkach a tam taki żul na laweczce siedzi z karteczka ZBIERAM NA JABOLA :-D


  5. #5

    Re: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

    kurde...moze ja tez cos pozbieram...tez zdrowy jestem)


  6. #6
    cyclosternum
    Guest

    Re: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

    hehe ja na wakacje chcem robic fire show jak narazie ucze sie "machac" kijem moze z tego bedzie jakas kasa


  7. #7

    Re: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

    Dlugo sie uczysz machania?? Ja zaczelem na SLOT'arcie 2004, ale potem czasu nie mialem. Jeszcze pojkami cos probuje, ale jak na razie niczego nie podpalalem . Najlepsi sa Ci co maja kartke zbieram na JABOLA bo sa szczerzy, a nie jak Ci zmarnowani pijacy, stoja pod sklepami i prosza o kase na zarcie, a zaraz po tym ida do monopola. Jak takich spotykam to jedyne co moge dac to zarcie (wielu z nich nie chce i dalej o kase...)


  8. #8
    Kretschmer
    Guest

    Re: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

    Hehe... pamiętem że jak byłem mały to mieliśmy w okolicy orkiestrę podwórkową "Felusie" (Teraz już chyba nie grają ale jeszcze niedawno widziałem staruszków z zespołu). Tacy sobie emeryci. Chodzili z instrumentami wyglądającymi na samoróbki i puszką z napisem "zbieramy na piwo" a prawie każdy rzucał z okien parę złotych. Zawsze oblegała ich banda dzieciaków, w której też byłem no i zbieraliśmy dla nich tą kasę. Zawsze się zarobiło pare złotych na lody (A 5 zł dla siedmiolatka to spora suma ). To były czasy

  9. #9
    cyclosternum
    Guest

    Re: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

    macham od 3miechów i idzie całkiem fajnie w pierszyd dzien jak dostałem kij juz bawiłem sie z ogniem (wymachałem litr nafty) ale jak narazie nie mam kija do machania z ogniem tylko mam treningowy bo ten co miałem to musiałem odac bo to nie był mój ale juz gadałem z klesiem i mi zrobi kij za free


  10. #10
    Kretschmer
    Guest

    Re: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

    To może z innej bajki: 1 listopada byłem na cmentarzu i stał facet w markowych dresach adasia z karteczką że jest nieuleczalnie chory i wkurzonym tonem krzyczał do ludzi (To brzmiało jak rozkaz) NO PRZECIEŻ JAK DACIE PO ZŁOTÓWCE TO NIC WAM SIĘ NIE STANIE!!! CO WY JESTEŚCIE? PRZECIEŻ MACIE PIENIĄDZE!!! i tak się wydzierał na ludzi. Co o takich myślicie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •