Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

  1. #11
    YaKiLLaK
    Guest

    Re: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

    heh ja rok temu nad morzem widziałem dzidorka siedzącego z tabliczką na której było napisane : "zbieram na kieliszek chleba" ; na rynku w krakowie typki żulą kase a na tabliczce mają : "lepiej nam na jabola niż księdzu na merola".


  2. #12

    Re: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

    byłem jakieś 2 tygodnie temu w Zakopcu ( i co mi sie żadko zdaża - byłem na Krakupówkach grr...) i widziałem grupkę tańcząco - śpiewająco z karteczką: "Jesteśmy lekko stuknięci i zbieramy na dobrego psychiatre"


  3. #13

    Re: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

    jak byłem nad morzem z kumplami to se przy wejściu na plaze spoczelismy z karteczką "Zbieramy na zimnego browara" po 40 minutach mieliśmy 30zł to se poszliśmy nie na jednego


  4. #14

    Re: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

    Nad możem przed pewnym podwórkiem była miska i karteczka: "założyłem się z bratem że w ciągu 24h uzbieram 50 zł pomóż wygrać mi ten zakład"

  5. #15

    Re: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

    o holera ale gafa
    pisałem a nie myślałem oczywiście miało byc morzem przez rz

  6. #16

    Re: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

    "holera" przez ch;-)


  7. #17

    Re: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

    hehehee czepiacie sie detali


  8. #18

    Re: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

    Hehehehehe, w Częstochowie w czasach pielgrzymek idzie zarobić całkiem całkiem kaskę za granie. Grać niestety nie było mi dane się nauczyć ale czasami z kumplami (jeden z gitarą) coś "pośpiewamy" :P ok 70-80 pln dziennie


  9. #19

    Re: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

    O niebo wole takich ludzi niz siedzacych z karteczka ze jest bezrobotny, biedny i w ogole smierdzacy. Najbardziej wkurza mnie jak widze takiego typko okolo 40 jak siedzi wlasnie, a 10 merow od niego 60cio latek rozdaje ulotki... Temu pierwszemu leniowi po prostu d*** sie nie chec ruszyc i nie tylko mu nie dam kasy, ale jeszcze powiem slowko co na jego temat sadze.

    Goscie z gitarami sa spoko, czasem naprawde fajnie graja i jak sie siedzi w ogrodku to az milo. Zawsze zamiast wypic jedno piwko wiecej, wrzuce im ta 5


  10. #20
    TylerPL
    Guest

    Re: Jestem zdrowy, zbieram na piwo.

    Kiedyś jak z ojcem szliśmy ulicą (kilka lat temu) jakiś menel nas zaczepił i mówi:
    -Panie, daj pan na piwo...
    -Nie dam panu na PIWO!
    -To na wode mineralną...

    Myślałęm że się poloże na ulicy ze śmiechu...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •