Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: propo cyfrowek

  1. #1

    propo cyfrowek

    Mam cyfrowke Sony DSC P100 (taka nazwa chyba) ma to 5,1 Mega Pikseli. W necie spotkalem sie z fotkami np. pajeczych karapaksow. Zastanawia mnie jak zrobic moim aparatem foto np. malego pajaka lub wyzej wspomnianego karapaksu. Mam w tym aparacie funkcje MAKRO i niby w instrukcji jest przedstawione jak jej uzyc, ale gdy postepuje wg wskazowek to i tak nie chce mi zrobic takich fotek jak chce. Czy ktos umialby mi cos pomoc?

    Mam nadzieje ze nie namotalem i kazdy rozumie o co mi chodzi :P

    Z gory dzieki

    Pozdrawiam


  2. #2

    Re: propo cyfrowek

    Łukasz
    1). przycisnij ten przycisk z taką jakby konieczynką.(długo)
    2).powinien wyskoczyć pasek odległości.
    3).I teraz tymi przyciskami którymi zdjęcia przeglądasz powinno dać sie ustawić odległośc MAKRO.

    To chyba na tyle . Powinno zadziałać .


  3. #3

    Re: propo cyfrowek

    A i jeszcze moze działąc ta funkcja tylko na funkci "portret" ( chodzi mi z tą głową :])


  4. #4

    Re: propo cyfrowek

    w morde dziala)) nie do konca jest tak jak mowiles ale no juz sa wyrazne fotki malenstw dzieki Sławek


  5. #5

    Re: propo cyfrowek

    Nie ma za co


  6. #6

    Re: propo cyfrowek

    po prostu ominięcie głupiego autofocusa
    ja wszystkie fotki robie manualfocusem z recznym ustawieniem przysłony i migawki


  7. #7
    TylerPL
    Guest

    Re: propo cyfrowek

    Ja mam Sony DSC-P72 3.2 MegaPiksele i nie mam takich opcji... Wszystkie moje zdjęcia marko (te z kwiatkiem) są koszmarnej jakości... A zdjęcia jako-tako wychodzą robione tylko przez szkło powiększające, a przecież nie o to chodzi...


  8. #8

    Re: propo cyfrowek

    Najlepiej makro wychodzi jak jest jasno, no i reka musi być stabilna Trzeba sie nauczyć, ja też jak narazie próbuje.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •