Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Giant Stiletto

  1. #1

    Giant Stiletto

    Czy ktoś ma lub widział na żywo to cacucho?


    Kosztuje 2500 zl, ale za takie coś bym tyle wyłożył.


  2. #2

    Re: Giant Stiletto

    yyy to rower? jego zaleta jest tylko wyglad czy ma jeszcze inne bajery? w koncu 2500 zl to nie malo.

  3. #3

    Re: Giant Stiletto

    wszystkie laski z piaskownicy polecą na ciebie jak wyjdziesz pojeździć;-) jak dla mnie jest troszke obciachowy:P


  4. #4

    Re: Giant Stiletto

    ja nie widziałem ale mój bracik widział jak kupował sobie rower(nie ten). Nawet fajny rowerek coś ala chopper


  5. #5

    Re: Giant Stiletto

    Obciachowy to fuckt... A wd. mnie za 2500zl to juz lepiej sobie normalny motor kupic.

  6. #6

    Re: Giant Stiletto

    Jaki motor kupisz za 2500 zł? :/ Za tyle to skuterkiem mozesz ścigać się z kolarzami :/


  7. #7

    Re: Giant Stiletto

    Zebry to miało silnik (najlepiej jakieś V ) to bym zrozumiał a tak na zlot to tym nie pojedziesz (trochę mało jest takich rowerków w Polsce) do lasu nie da rady, bo se nery odbijesz a skrętne pewnie jak barka rzeczna na asfalt też nie da rady, bo przy oponach jak z motoru to po 20 km wyplujesz płuca.
    Pozostaje sprint rano po bułki, ale nie na czymś, za 2500 bo ci zwiną z pod sklepu.

    To nie jest rower na nasze realia gdzie rano naginasz nim rano do szkoły walcząc z dziurami w asfalcie i 15 cm krawężnikiem.

    To jest tylko moje zdanie :-)

  8. #8

    Re: Giant Stiletto

    Przepraszam za bzdury w tekście nie ma to jak WORD

  9. #9

    Re: Giant Stiletto

    Slawek ma 100% racje...

  10. #10
    cyclosternum
    Guest

    Re: Giant Stiletto

    sorry wiem ze ja mam chopla na punkcie rowerów ale 2500 to nie jest duzo na rowe. co do choperów to raz widziałem ale koles popie... na nim i go prze chwile tylko widziałem z początku myslałem ze to motor ale cos z cicho jechał :P


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •