Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Tibie - :)/:(

  1. #1

    Tibie - :)/:(

    Hey
    czy ktos z was w to gra/gral ? Ja w to gralem no i wlasnie czy ktos sie tu tym inetersuje - mam druida na pacerze na 19 lvl z 33 m lvl i 51 fishingiem - ma blue robe,crown helmet,dragon shield,fire swoerd i plate legs - chce moze ktos zakupic ? A tak pozatym jesli ktos w to gra to jak wam idize ??


  2. #2

    Re: Tibie - :)/:(

    ja gram na forterze i mam sorca na 11lvlu z p armorem p legsami dwarfen shieldem spike swordem soldier helmetem oraz 16 mlvlem wiem ze dosc kiepsko jak na taki level;(


  3. #3

    Re: Tibie - :)/:(

    Ja gram ale nie pamietam co tam mam wiem , że w najlepszym mam 7 lvl bo nudzi mnie ta gra i gram w to sporadycznie :P


  4. #4

    Re: Tibie - :)/:(

    Lvl 17 Shivera.Po serii deadów odrabiam skile.Niestety moim pallkiem moge grać rano i po południu.Wieczorem mam takie lagi że mnie z gry wyrzuca.

  5. #5

    Re: Tibie - :)/:(

    ale czy nikt z was nie chce kupic odemnie postaci ??


  6. #6

    Re: Tibie - :)/:(

    Matmike z tego co wiem account trading jest nielegalny..
    Ja mam 16 knighta na selenie(nowy server) skille 55/55 eq : Crown armor, plate legs, soldier helmet(zbieram na royal),Firesword, Tower shield(gram 5 dni dlatego takie lipne jeszcze eq)


  7. #7

    Re: Tibie - :)/:(

    Wiam ,ze to nie legalne ,zle no cuz potrzebuje kase a w tibie juz nie gram - plz kup ktos Ej jak na 5 dni to jest naj eq jakim slyszalem


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •