Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Heineken Music Opener Festival

  1. #11
    cage
    Guest

    Re: Heineken Music Opener Festival

    to nie jest cena za wejście czy za samą uroczystość, tylko w tym masz opłącone bilety na koncerty, wszelkie imprezy itd. oczywiście napewno nie wsystko miesci się w tej cenie, ale zato główny cel tej imprezy: występ Snoop Dogga


  2. #12

    Re: Heineken Music Opener Festival

    cage ja tam wole wydac 120 zł na metalmanie. A poza tym do spodka mam niedaleko Ale jeżeli mieszkał bym bliżej to bym sie wybrał


  3. #13
    cage
    Guest

    Re: Heineken Music Opener Festival

    no wiesz ja metalu nie słucham i mnie kręci co inengo ;D
    a w sumie to do gdyni masz niewiele dalej ode mnie jakies 70 km ;D


  4. #14
    Czarna Mamba
    Guest

    Re: Heineken Music Opener Festival

    Zgadzam się, nie wydałabym ani centa na taki chłam jak Snoop Doggy Dog. A na Metalmanii byłam i było suuuuper. Nie żałuję ani grosza wydanego na bilet Szkoda tylko, że taka impreza odbywa się raz na rok

  5. #15
    cage
    Guest

    Re: Heineken Music Opener Festival

    no cóz jak mówiłem mi wisi kto co lubi, ale jak co ci sie nie podoba a mówimy w spokojnym klimacie to nie musisz odrazu jechać po rapie że jest chłamem, bo ja np metalu nie słucham ale nienajezdzam na metali bo sa spoko i mi wisi kto co lubi, ale tez potrawie na wsiurska metalomanie powyjezdzać jakbym chciał, więc prosze o spokój.


  6. #16

    Re: Heineken Music Opener Festival

    wsiurskie nie wsiurskie...
    ja bym pojechał ze względu na tego heinekena....:P
    zimny... w szklane... bąbelki... ahh!

  7. #17

    Re: Heineken Music Opener Festival

    pelnoletnosc ma swoje zalety ehh:P juz niedlugo:P


  8. #18

    Re: Heineken Music Opener Festival

    jeszcze tylko rok.... i na luzie sobie pojde i kupie browara takiego jakiego misi e zachce ehh a teraz dupa kombinowac trzeba dowod od kumpli pozyczac.... ciezkie zycie

  9. #19
    ZakkWYLDE
    Guest

    Re: Heineken Music Opener Festival

    bez sensu porównywanie tego do metalmanii.I nie chodzi mi o poziom obu imprez(a metalmania ostatnio na równi pochyłej i w dół leci).Open'er to inna impreza,dwudniowa z namiotami.To jest prawdziwy festiwal a nie jakiś tam zlot w spodku


  10. #20
    Czarna Mamba
    Guest

    Re: Heineken Music Opener Festival

    Jeśli Cię uraziłam Cage to sorki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •