Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Tennis ziemny

  1. #1

    Tennis ziemny

    Rozpocząłem naukę gry w tennisa. Chce kupić sobie rakietę do gry, tylko że zabardzo sie nie znam na sprzęcie ;/. Powiedzcie mi na co mam zwrócić uwagę przy zakupie, oraz podstawowe rzeczy które powinno się wiedzieć.Cena rakiety max. 350złoty.

  2. #2

    Re: Tennis ziemny

    powinienes wyprobowac kilka rakiet i wybrac te najleprza. w niektorych sklepach mozna wyporzyczyc rakiete w ramach testu. kup rakiete z tlumikiem drgan to dobra rzecz ale zapewne przy tej kwocie tlumik bedzie.


  3. #3

    Re: Tennis ziemny

    Tłumik to przecież kwestiia 15-45zeta i można go założyć do każdej nwaet najbardziej kijowej rakiety.


  4. #4

    Re: Tennis ziemny

    W tenisa gram dosć długo ale na sprzecie to sie za badzo nieznam

    moim zdaniem przy takim sprzęcie obowiązuje niestety zasada ze im drozsze tym lepsze

  5. #5

    Re: Tennis ziemny

    i to wlasnie jest to sporo osob dlugo gra w tenisa i na sprzecie malo sie zna hehe. kupisz rakiete za 350zl to na pewno bedzie dobra ;p


  6. #6

    Re: Tennis ziemny

    Head LiquidMetal zajeb.... sprzęt ja osobiscie trenie na head radical junior
    i nowy Wilson Hammer zapomnialem jak sie nazywa ale cudo ale nie w granicach 350zl niestety;]


  7. #7

    Re: Tennis ziemny

    Stojac wyprostowany i trzymajac rakiete na koncu uczwytu powinna ci ona siegac do kostki, wtedy długosc jest odpowiednia. JEzeli grasz juz w tenisa powienienes wiedziec jaki ciezar rakiety bylby odpowiedni ale im lzejsza tym lepiej. Tłumik drgani musi byc lub nie w zaleznosci od budowy rakiety. Jezeli jest ona jednolita czyli nie łaczona z kilku czesci tlumik jest zazwyczaj nie potrzebany a jezeli stwierdzisz ze przy uderzeniu pilki drgania nadal sa duze wtedy dokup tlumik koszt okolo 20 zł. Za 350 zł powienienes kupic przyzwoita rakiete. Powodzenia


  8. #8

    Re: Tennis ziemny

    Dzięki wszystkim

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •