Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: gratuluje

  1. #1

    gratuluje

    chcialbym zwrocic wszystkich uwage na fakt, iz nigdzie w internecie nie znajdzie sie pojedzynczej strony z taka iloscia tresci o tematyce terrarystycznej. nigdzie nie ma w jednym miejscu takiej bazy danych, takiej wiedzy jaka jest tutaj, i nie mowie o polskich stronach ktore nie siegaja do piet tej stronie, lecz ogolnie - niemieckie, francuskie, i nawet amerykanskie, zadna nie ma takiej ilosci - rzeczowych opisow a nie jakis tabelek ktore w rzeczywisctosci sa streszczeniem cudzej pracy bez podania zrodla...

    mysle ze naleza sie wszystkim tworcom strony - autorom opisow; jaki i przedewszystkim nookowi - osobie ktora dopiela swego - gratulacje, i podziekowania za to ze dzieki nim terrarystyka sie rozwija.


  2. #2

    Re: gratuluje

    pepre napisał(a):
    >
    > chcialbym zwrocic wszystkich uwage na fakt, iz nigdzie w
    > internecie nie znajdzie sie pojedzynczej strony z taka
    > iloscia tresci o tematyce terrarystycznej. nigdzie nie ma w
    > jednym miejscu takiej bazy danych, takiej wiedzy jaka jest
    [cut]
    zgadzam sie z przedmowca

    > opisow a nie jakis tabelek ktore w rzeczywisctosci sa
    > streszczeniem cudzej pracy bez podania zrodla...

    hehehe pewnie masz na mysli t.... LOL
    >
    > mysle ze naleza sie wszystkim tworcom strony - autorom
    > opisow; jaki i przedewszystkim nookowi - osobie ktora dopiela
    > swego - gratulacje, i podziekowania za to ze dzieki nim
    > terrarystyka sie rozwija.

    tylko tak dalej

    Pozdrofffkaa :-)


  3. #3
    Bruk
    Guest

    Re: gratuluje

    Teraz gratualcje sa nieco spóźnione ale i tak sie należą nie ma lepszego serwisu dzięki wam wszystkim autorom pomysłodawcom Nookowi oby było wiecej informacji ale z tym spoko widać codzienny rozwój strony. pepre twoja w tym też zasługa (przeprasdzam za krytyke artykułu w terrarium ale jest słuszna)
    pozdrawiam

  4. #4

    Re: gratuluje

    Ja również się pod tym podpisuję !!!!!!

    Pepre a tobie gratuluję ciekawego artykułu w miesięczniku TERRARIUM !!!! )))))))))))


  5. #5

    Re: gratuluje

    Witam
    Ja również gratuluje :-))))))))))
    Szkoda tylko,że każda strona terrarystyczna "pracuje dla siebie"(nie tylko wymieniona powyżej,wszystkie).Żadnej współpracy.A o co chodzi autorom stron?O to,żeby ich strona była uważana za najlepszą(i tylko to się dla nich liczy) czy o to,żeby początkujący terrarysta mógł znaleźć odpowiedź na każde pytanie-jeśli na "mojej" stronie akurat odpowiedzi nie znajdzie, "wysyłam" go do innej strony terrarystyczniej.Najczęściej są uwagi w sylu "Na mojej stronie to jest, a na Twojej tego nie ma","Moja strona jest lepsza niż Twoja" itp.
    Pod koniec września organizowana jest Konferencja;m. in. po to aby terraryści z całego kraju połączyli się we wspólnym działaniu.Może również dojdzie wtedy do zawarcia współpracy pomiędzy stronami terrarystycznymi...?
    Pozdrawiam

  6. #6
    Łukasz U.
    Guest

    Re: gratuluje

    Przyłączam sie do pochwalnego chóru. Naprawde strona jest b. dobra. Aż mi głupio że sam czegoś nie opóblikowałem, ale cóż proza życia. Brawo NOOK jesteś wielki.

  7. #7
    Adrian Furman -AdN-
    Guest

    Re: gratuluje

    ja tez gratuluje...bo prawde powiedziawszy to przez ta strone zainteresowalem sie terrarystyka na powaznie... wczesniej nie mialem zadnego zwierza terrarystycznego (oprucz psa ale to sie nie liczy teraz mam juz ptasznika i zamierzam w najbilzszych 2 tyg. kupic warana POZDRAWIAM!!!!!


  8. #8

    Re: gratuluje

    Przyłączam się do gratulacji, aczkolwiek trochę spóźnionych:-)

    Popieram współpracę pomiędzy stronami - z tym jest rzeczywiście kiepsko:-(((
    Jeśli chodzi o mnie - zrezygnowałem z forum, chata i giełdy - bo to wszystko można znaleźć tutaj. Wkrótce będę robił premierę - w testowej wersji już zrobiłem odpowiednie odnośniki. Ponadto z radością wrzucam linki i banery nadesłane przez administratorów innych stron, ale niestety w większości tylko zagraniczni koledzy przysyłaja mi swoje banery i odwdzięczają się umieszczeniem mojego:-(
    Z polskich stron dostałem tylko baner od Nooka, ale o odwdzięczeniu się tym samym nie ma co marzyć:-)))))

    Myślę, że największy problem to chęć współpracy (i to współpracy, a nie tylko deklaracje) ze strony WSZYSTKICH administratorów.
    Wielokrotnie zdarzyło mi się wysłać prośbę o jakiś baner żeby go umieścić na mojej stronie, bez żadnej odpowiedzi:-(
    A to kosztuje majmniej pracy:-)
    O jakiejkolwiek wspólnej akcji, artykule etc. to chyba na razie nie ma co marzyć.

    proponuję wywołać dyskusje na ten temat - może jako osobny wątek. Chciałbym żeby więcej osób wypowiedziało się na ten temat - do tego potrzebna jest jeszcze aktywność internautów. Sądzę że sama chęć nic nie zmieni:-((

    Pozdrawiam

    PS. Jeśli ktokolwiek ma swoją stronę, której nie mam w sekcji odnośniki - dajcie znać, lub prześlijcie baner. Nie wymagam umieszczenia w zamian mojego:-)


  9. #9
    Nook
    Guest

    Re: gratuluje

    SNAKES napisał(a):

    (ciach!)

    > Z polskich stron dostałem tylko baner od Nooka, ale o
    > odwdzięczeniu się tym samym nie ma co marzyć:-)))))

    > PS. Jeśli ktokolwiek ma swoją stronę, której nie mam w sekcji
    > odnośniki - dajcie znać, lub prześlijcie baner. Nie wymagam
    > umieszczenia w zamian mojego:-)

    No to sam sobie odpowiedziałeś:P, a rewanż - katalog stron - mało stron w nim jest ale jest b. często odwiedzany (jeśli mam być szczery to na pewno masz lepszą odwiedzalność z tej strony niż my z Twojej ).

    <<

    No teraz odpowiedź na wiadomość od Pepre:

    jezu a tego co naszło, to co napisałeś to dla mnie jest oczywiste jak zapewne i dla innych, choć na pewno nie dla wszystkich, dlatego jednak dobrze że ta kwestia została poruszona.

    Dzięki za słowa wsparcia, robimy to już wszyscy przecież tyle czasu, i na pewno na tym nie poprzestaniemy.

    Teraz to sam już nie wiem, czy dobrze że terrarystyka się rozwija?
    Na pewno rozwija się kosztem zwierząt.

    >>

    O jakiej współpracy mówicie, serwis terrarium.com.pl na taką popularność jaką ma teraz pracuje rok, i wierzcie mi łatwo to nie przyszło. Działalności terrarystyczno-charytatywne, imprezy itd. na pewno będą wspomagane. Początki były potworne, ale jakoś poszło, ogromnym nakładem ludzkiego wysiłku. Jeśli ktoś konkretnie chce, aby serwis go "wpomógł" niech do nas napisze, a my zdecydujemy o stosownej pomocy (oczywiście możemy odmówić, ale sprubować chyba? warto).
    Płacimy za to na czym stoimy (darmowa praca i inwestycje zwiazane ze stroną które nie zwrócą się szybko - ryzyko przedsiębiorcze) i mamy prawo decydować o tym czy wspierać inne strony komercyjne.


  10. #10

    Re: gratuluje

    Cześć,

    >No to sam sobie odpowiedziałeś:P, a rewanż - katalog stron - mało stron w nim jest ale jest b. często odwiedzany (jeśli mam być szczery to na pewno masz lepszą odwiedzalność z tej strony niż my z Twojej ).

    Jeśli tak to mamy mierzyć - OK.
    Ja nie chcę od Ciebie uzyskać umieszczenia banera:-)

    Nie deprecjonuję Waszej pracy - jeśli tak to zrozumiałeś, sorry.
    Ja nie potrzebuję Waszego wsparcia - tak jak i Wy nie potrzebujecie mojego. Ale możnaby pewne rzeczy trochę skoordynować. Tyle że widzę iż nie bardzo Ci na tym zależy - OK. Ja to szanuję.

    Chodzi mi przede wszystkim o dobro zwierząt, a obserwowana przeze mnie wojna między portalami (czytałem ostatnio pewne forum, dlatego słowo "wojna" jest całkiem uzasadnione) wcale się temu nie przyczynia.

    Jeśli chodzi zaś o komercyjne strony - moja nie należy do komercyjnych i wszystkie koszty związane z jej prowadzeniem ponoszone są przeze mnie. Więc pewnie chodzi o ten portal, na którym czytałem forum:-)

    Ale widzę, że temat współdziałania to bezsensowana rozmowa - to już jest chyba cecha naszego narodu:-)

    Pozdrawiam

    PS. Możesz uznać mój post za niebyły - zostawiam tylko zdanie o gratulacjach:-)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •