Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Jakiego zwierzęcia boisz się najbardziej: Sonda WP

  1. #21

    Re: Jakiego zwierzęcia boisz się najbardziej: Sonda WP

    Ja się strasznie brzydzę skorków (tzw. szczypawice, szczypawki). Mimo że w zasadzie "szanuję" te owady (jako jeden z niewielu gatunków owadów skorkowe mamy opiekują się starannie jajkami i młodymi), to mnie odrzuca na ich widok (kiedyś znalazłam po jednym w swoim ręczniku, pościeli i płaszczu mamy brrrrrrrr).
    I jeszcze bardzo brzydziłam się kątników, dopóki to towarzystwo nie złożyło kokonu w mojej łazience. Teraz mam ich w mieszkaniu mnóstwo i juz się przyzwyczaiłam (poza tym wyjadają szkodliwe paskudy typu rybiki, muchy etc)


  2. #22
    cage
    Guest

    Re: Jakiego zwierzęcia boisz się najbardziej: Sonda WP

    z tych co są tutaj na liscie to najbardziej bałbym się rekina, bo nie chciałoby mi się szybko przed nim spier****c. poprostu jestem leniem ;D ale umiem pływać.

    a tak ogółem to najabrdziej bałbym się:
    roztoczy - bo denerwuja w terra ;P


  3. #23

    Re: Jakiego zwierzęcia boisz się najbardziej: Sonda WP

    za wszystkich zwierząt najbardziej boję sie ... ludzi - gatunek nieobliczalny :P


  4. #24

    Re: Jakiego zwierzęcia boisz się najbardziej: Sonda WP

    heh chrzanu mysle ze gdybys nawet zajebis** szybko przednim spierdal*** to i tak by cie dorwał

    ja chyba najbardziej sie boje szczupaków:P


  5. #25

    Re: Jakiego zwierzęcia boisz się najbardziej: Sonda WP

    rany a ja myslałam ze jestem jedyna jesli chodzi o nieproszonych gosci( bez mojej wiedzy na moim ciele-pod ubraniem)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •