Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Jakiego zwierzęcia boisz się najbardziej: Sonda WP

  1. #11
    Matt_ns
    Guest

    Re: Jakiego zwierzęcia boisz się najbardziej: Sonda WP

    Morda ale ja mam juz taki jeden przypadek. Moja nauczycielka od biologii sie dowiedziala od znajomego ktory jest powiatowym weterynarzem ze taki chlopaczek, z Sacza hoduje sobie ptaszniki, Mateusz Siuta sie chyba zwie <--- tak jej powiedzial. Na najblizszej lekcji mnie zawolala i sie mnie pyta czy choduje ptaczniki, powiedzialem ze tak. Oczy jej tylko wyszly i popatrzyla sie na mnie jak na nienormalnego :P Na nastepnej lekcji i kolejnych juz mnie szerokim lukiem omijala i mnie wogole nie pyta :P

  2. #12

    Re: Jakiego zwierzęcia boisz się najbardziej: Sonda WP

    A ja się boję pająków...brrr


  3. #13

    Re: Jakiego zwierzęcia boisz się najbardziej: Sonda WP

    A ja sie boje dzikow. Jak mnie kiedys jeden pogonil, to malo co gaci nie pogubilem... A reszty sie nie boje, albo nie wiem ze sie boje...


  4. #14
    TylerPL
    Guest

    Re: Jakiego zwierzęcia boisz się najbardziej: Sonda WP

    Mój nauczyciel od infy ma na nazwisko Dzik... :P Ale ogólnie to nie lubie i się boje wszelkiego rodzaju latających chrząszczy (sorry Dark...), jak widze jak jakiś lata obok mnie to uciekam... :P


  5. #15

    Re: Jakiego zwierzęcia boisz się najbardziej: Sonda WP

    A ja tak na doczepke... bać sie ich nie boje, ale brzydzą mnie koszmarnie i drażnią i z chęcią bym je powystrzelała (zemsta za wróbelki!) - a mianowicie: gołębi. Wstrętne ptaki. Obleśne. Tępe. Ble. Jedyne, których nie lubie... Ale za to szczerze i z calego serca. Tfu.


  6. #16

    Re: Jakiego zwierzęcia boisz się najbardziej: Sonda WP

    Golebie nie tyle mnie brzydza co wkurzaja na maksa. Szczegolnie jak mam ich gowna zeskrobywac z parapetu i balkonu... One sie chyba komunikuja i ostrzegaja nawzajem, bo jak jednemu i drugiemu w kuper z wiatrowy przycelowalem, tak juz zaden nie przylatuje


  7. #17

    Re: Jakiego zwierzęcia boisz się najbardziej: Sonda WP

    lol moja facetka od matmy tez sie panicznie boi mojego kedziora:P


  8. #18
    baryla
    Guest

    Re: Jakiego zwierzęcia boisz się najbardziej: Sonda WP

    a ja sie boje meduz :-P FUUUJ taka galaretka jak we Wloszech tylko widzialem w wodzie je to od razu spieprzalem na brzeg :P boje sie jeszcze nietoperzy i w sumie dzikich kotow bo mnie kiedys podrapal i koni :P bo kiedys malo nie dostalem w leb z kopyta :-P


  9. #19

    Re: Jakiego zwierzęcia boisz się najbardziej: Sonda WP

    Siostre masz zaciętą koniare i jeszcze Cie nie wyleczyła z tego,że boisz sie koni?:P


  10. #20

    Re: Jakiego zwierzęcia boisz się najbardziej: Sonda WP

    Ja się boje pijawek:P Obrzydliwe stworki;p A co do sondy to było to wiadome, ludzie są niedoinformowani i nic nie wiedzą o tych zwierzakach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •