Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Kod Leonarda Davinci

  1. #1

    Kod Leonarda Davinci

    Witam!
    Nie wiem czy taki temat już był ale nie chce mi się szukać :-) Kto czytał niech sie wypowie bo według mnie fajna książka z zajebistym motywem i bardzo wciągająca zresztą tak samo jak "Anioły i Demony" czy "Cyfrowa Tierdza" tego samego autora (Dan Brown)!
    Pozdrawiam!


  2. #2

    Re: Kod Leonarda Davinci

    sorry za bład w temacie


  3. #3

    Re: Kod Leonarda Davinci

    No ja nie cztałem, ale wszyscy dookoła mówią, że jest wyczesana, więc chyba musze przeczytać

  4. #4

    Re: Kod Leonarda Davinci

    Naprawde interesujaca. Ja w tej chwili czytam Świety Graal Świeta krew. Ksiazke na podstawie ktorej rzekomo napisano Kod. Tyle ze ta pozycja to juz bardziej utwor historyczny tak wiec naprawde trudniej sie przez to przebic.

  5. #5

  6. #6

    Re: Kod Leonarda Davinci

    :P


  7. #7
    cage
    Guest

    Re: Kod Leonarda Davinci

    temat juztaki był:

    http://www.terrarium.com.pl/forum/re...=25141&t=25141

    i jak tam pisałem napsize tu: bardz odobra ksiażka, ciekawa, aż chce sięczytać, jedyna którą wspominam jako przeczytaną ;P


  8. #8

    Re: Kod Leonarda Davinci

    wg mnie Anioły i Demony lepsze- Kod im dalej tym gorzej, a Anioły zaczynają sie słabo ale za to im dalej tym lepiej


  9. #9

    Re: Kod Leonarda Davinci

    ja po przeczytaniu Kodu od razu wzialem sie za przewodnik, bo mialem taki metlik ze chcialem wiedziec ile z tego jest fikcja. Tym bardziej czekam na film i zapowiada sie to najlepszy film o poszukiwaniach grala od czasow "monty Pythona" , nie liczac Indiany Jones'a


  10. #10

    Re: Kod Leonarda Davinci

    IMHO świetna książka. Dan Brown w ogóle ma "bardzo dobre pióro" Czytałem wszystkie jego książki (4) i w zasadzie tylko Cyfrowa Twierdza jest "cienka" jak na niego. tak jakby w innym stylu.
    Najbardziej podobała mi się Anioły i Demony, potem Kod Leonarda i Zwodniczy Punkt.
    Te książki mają "coś w sobie" wciągają na maxa
    Nie mogę się doczekać na film. Jeżeli go nie spartolą, to będzie niezły hit


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •