Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Gracie na jakichs instrumentach?? :D

  1. #1
    fibus13
    Guest

    Gracie na jakichs instrumentach?? :D

    Znowu moja sonda wynikajaca z muzyki.Chcialem sie zorientowac czy w ogole i jak tak to na jakich instrumentach gracie )) Osobiście pocinam na gitarze klasycznej (moja duma) i elektrycznej -->> (slabiutko i cieniutko to malo powiedziane ) Wypowiadajcie sie


  2. #2
    cage
    Guest

    Re: Gracie na jakichs instrumentach?? :D

    ja gram na:
    *nerwach
    *ścianach (basy)
    *boisku

    dobra tak na serio to kiedyś byłem bardzo zafascynowany perkusją pare razy gdzieś tam u brata kumpla grałem ale niestety nie dorobiłem się własnego sprzętu :/
    na chwile obecną na niczym nie gram i na niczym nie umiem grać, znaczy są wyjatki np harmonijka i umiem gwizdac na palcach a właściwie to się ucze bo narazie się pluje ;P ale powoli już dużo umiem ;D


  3. #3

    Re: Gracie na jakichs instrumentach?? :D

    Ja gram na keybordzie. No,w sumie to grałam,bo teraz to już od czasu do czasu


  4. #4

    Re: Gracie na jakichs instrumentach?? :D

    Gitara klasyczna (), bo tylko taka mam w domu. Elektryka mialem kilka razy w rekach u kumpla. Ale musze sobie koniecznie kupic bo cholernie mi sie spodobalo Wreszcie sasiadzi z patreru (a mieszkam na 10 pietrze:P) mogliby uslyszec jak gram:>


  5. #5

    Re: Gracie na jakichs instrumentach?? :D

    Ja jestem muzykiem, ale na czym gram nie napisze bo smiesznie brzmi w takich kręgach:P

    Sami sobie zobaczcie zreszta:P

    http://www.process.net.pl

    http://www.forann.art.pl


  6. #6

    Re: Gracie na jakichs instrumentach?? :D

    ja chodze na lekcje perkusji, chociaz swojego zestawu nie mam. Szlifuje wszystko na werblu ale juz nei długo .... :P


  7. #7

    Re: Gracie na jakichs instrumentach?? :D

    Kurde, jak otworzylm ta pierwsza stronke, akurat Korna sluchalem. Myslalem ze to muzyka wasza (bylem swiecie przekonany ze winamp juz nie leci), ze stronki, i pomyslalem ze grasz na kobzach:/


  8. #8

    Re: Gracie na jakichs instrumentach?? :D

    Gitarka...tzn teraz sie bardziej kurzy niz na niej gram.Kiedys sporo cwiczylem (chcialem miec swoja kapele ),teraz czasami pozyczam od kumpla wzmachol i robie "koncert" - glownie metalowe kawalki.Jak mnie wali to potrafie grac w kolko motyw z "Fur Elise" Bacha .Swoja przygode zaczynalem od gitary "Defil " - teraz sie zastanawiam jak na tym moglem grac. Obecnie posiadam juz elektrycznego wraka - moze kiedys kupie sobie cos lepszego :]

    P.s Nazar sciagnalem sobie teledysk Forann :] :P

  9. #9

    Re: Gracie na jakichs instrumentach?? :D

    Gram na klasyku i elektryku... nie moge sie poszczycic jakimis specialnymi umiejetnosciami ale troche juz brzdakam... Ostatnio tak jak w przypadku samaela niestety wioslo sie kurzy.

  10. #10

    Re: Gracie na jakichs instrumentach?? :D

    Mamoooooooo widzialem Nazara w telewizjiiii !!!! :P:P


    Ps. To nie byl teledysk tylko jakis program tvp 3.IMHO fajna muza,czasami sie odmozdzam soudtruckiem z Bravehearta :]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •