Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: prosze o szybka pomoc "przekraczanie granicy"

  1. #1

    prosze o szybka pomoc "przekraczanie granicy"

    witam mam taki dylemat mam legitymacje szkolna z ogolniaka nie mam jescze 18 i oraz nie posiadam paszportu i taka jest sytuacja czy puszcza mnie do niemiec do forst na legitymacje nie bede jechal sam tylko jest to wycieczka szkolna z opiekunem i nie wiem czy mnie puszcza pomozcie :(


  2. #2

    Re: prosze o szybka pomoc "przekraczanie granicy"

    watpie, chyba ze nie beda sprawdzac, moze zdazysz sobie jeszcze wyrobic paszport lub dowod tymczasowy?


  3. #3

    Re: prosze o szybka pomoc "przekraczanie granicy"

    Na dowod mogl bys przejechac ale legitymacja adpada. A wyrobienie paszportu za mala doplata trwa tydzien takze napewno zdazysz.


  4. #4
    ironkapela
    Guest

    Re: prosze o szybka pomoc "przekraczanie granicy"

    Zapomnij o przejezdzie na legitke.

  5. #5

    Re: prosze o szybka pomoc "przekraczanie granicy"

    troche sie pomiliscie dzwonilem do urzedu celnego i powiedzieli ze jak jestem uczniem i bedzie to wycieczka szkolna to wystarczy zrobic liste i moge na legitymacie jechac


  6. #6

    Re: prosze o szybka pomoc "przekraczanie granicy"

    nie wierz we wszystko co na 'informacji' Ci mówią...
    Do niemiec ( i do wszystkich krajów UE) możesz wiechać na paszport (to zrozumiałe) lub za okazaniem dowodu osobistego.
    Na legitymacje nie wjezdżałem, ale naprawde wątpie... Może polaczek Cie przepuści ale z niemcem możesz mieć problemy...


  7. #7

    Re: prosze o szybka pomoc "przekraczanie granicy"

    raz tak bylem w czechach ale to 5 lat temuo ja nie dzwonilem na informacie pozatym pytalem sie kuzynki jest komisarzem w policji powiedizlao to samo ze przepuszcza


  8. #8

    Re: prosze o szybka pomoc "przekraczanie granicy"

    chyba nie przejdziesz z legitka, wyrobienie dowodu trwa 3 tyg, nawet jesli nie masz 18 lat to mozesz sobie wyrobic dowodzik tylko ze bedzie on nie na 10 tylko na 5 lat i jak skladasz wniosek to musisz z ktoryms z rodzicow isc


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •