Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: co licie o paradzie rownosci

  1. #21

    Re: co licie o paradzie rownosci

    moze ktos mnie znenawidzi ale mam takie poglady jak wiekrzosc z was choc moze nie az tak radylane ;p


  2. #22

    Re: co licie o paradzie rownosci

    to jest dział na każdy temat więc niewiem dlaczego ten wątek ma być usunięty bo to forum terrarystyczne dyskusja poza paroma wyjątkami jest w miare kulturalna!!

    ja osobiście nie akceptuje homoseksualistów i tyle!! ale uważam że kaczyński źle postąpił [jak zwykle - idiota] jednak po coś są prawa człowieka i wogule więc osobistymi wzgędami nie można się tu kierować!! jednak są równi i równiejsi!! a kaczyński hmmm cóż za dużo pierwszego polskiego czarnego dj się nasłuchał i tyle!! :P


  3. #23

    Re: co licie o paradzie rownosci

    moze my zrobimy paradę równości dla hetero??
    To zrob. Mozesz, takie prawo daje Ci ustroj i prawo panujace w tym kraju. Mozesz sobie zrobic nawet parade milosnikow kartofli. Homoseksualizm o ile mi wiadomo nie jest zabroniony przez prawo, wiec kazdy moze zrobic parade na ten temat. To ze niektorzy tego nie rozumieją to juz ich problem i ich ciasnych umyslow..


  4. #24

    Re: co licie o paradzie rownosci

    Nie wrzucaj wszystkiego do jednego worka. to ze chca zalegalizowac zswoje zwiazki (nie dziwie im sie) to nie znaczy ze chcą od razu adoptowac dzieci. Idąc twoim tokiem myslenia: "nie zmiejszajmy podatkow, bo niedlugo wszyscy beda chcieli zeby je w ogole zniesc." - zgadzasz sie z takim tokiem rozumowania?


  5. #25

    Re: co licie o paradzie rownosci

    ^ to bylo do "ironkapela".


  6. #26

    Re: co licie o paradzie rownosci

    Ja mam znajomego homoseksualiste, i powiem wam ze jest calkiem normalny. On wie ze na ulicy nie pocaluje swojago chlopaka (ale to brzmi...) bo moze sie to zle dla niego skonczyc. Wiec tego nie robi.
    Poki zadem homoseksualista sie do mnie nie zaleca- niech sobie zyje. Akceptuje i toleruje go.
    Ale legalnym zwiazkom i adopcji jestem przeciwny. Nie wyobrazam sobie zeby mozna bylo miec dwoch tatow...


  7. #27

    Re: co licie o paradzie rownosci

    Co do choroby,która zapobiega przetrwaniu gatunku-bzdura.W takim razie zabijajmy bezpłodnych mężczyzn i palmy na stosie bezpłodne kobiety. Sama miałam kolegę geja i był bardzo wporzadku.Niewiedziałabym o tym gdyby nie to że nie pociągają go kobiety i tyle. "żyj i daj żyć innym" Stosunek do tego typu spraw oznacza o naszym zacofaniu. Czym bardziej w głąb wsi tym bardziej ludzie się dziwią i boją na widok nieznajomego,obcego. Nie do końca jestem pewna czy parada jest dobrym sposobem.


  8. #28

    Re: co licie o paradzie rownosci

    Dokladnie Gdanszczanka. To sie homofobia nazwya czy jakos tak... Z biologicznego punktu widzenia taki maly promil populacji gatunku nie ma znaczenia.

    Az sie dziwie ze nikt jeszcze nie nawiazal do spraw koscielnych i do tego jakie to to zle nie jest w oczach ksiezy. A niby taki wierzacy narod:>


  9. #29
    Kretschmer
    Guest

    Re: co licie o paradzie rownosci

    ja mam pedała w klasie to się na przerwach do chłopaków tuli cieć jeden...

  10. #30

    Re: co licie o paradzie rownosci

    Kretschmer mam podobne zdaie czystosc gatunku najwazniejsza! czasami zaluje ze nie mieszkam w warszawie..


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •