Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: co licie o paradzie rownosci

  1. #31
    Kretschmer
    Guest

    Re: co licie o paradzie rownosci

    ehm... czystość gatunku? Z tego co wiem to nie można skrzyżować człowieka z krową... chyba pomyliłeś tematy.
    Ale pedały muszą przestać domagać się coraz większych praw. Jak uznamy to zna normalność to ja nie wiem co będzie...

  2. #32

    Re: co licie o paradzie rownosci

    Przy zachowaniu granic przyzwoitości wogóle mi to nie przeszkadza. Dopóki na ulice nie wyjdą homoseksualiści i nie będą obnosili sie ze swoimi upodobaniami to niech sobie żyją dotychczasowym życiem. Komu do szczęścia potrzebne jest to że inni wiedzą o jego uczuciach? Myśle że prawdziwy pedzio czy lesbijka z krwi i kości (chciało by sie powiedzieć taki/taka z jajami, hehe) nie będzie sie obnosił (a przynajmniej nie powinien!), narażał itd itp bo to tak naprawde niczego nie zmieni.

    A tłumienie parad uważam za słuszne, w myśl zasady 'daj palec a upierdzielą Ci całą ręke'.
    Zacznie sie od parad, potem będą chcieli sie migdalić publicznie, a potem zaczną się ustawiać w kolejce do adopcji dziecka... a tego bym sobie, wam i naszemu potomstwu nie życzył.


  3. #33

    Re: co licie o paradzie rownosci

    tfu troche mi sie pomyliło hodzilo mi o czystosc spolezenstwa czyl zadnych wybrykow natury


  4. #34
    Black Rider
    Guest

    Re: co licie o paradzie rownosci

    Wątek zamykam, obraża on osoby innej orientacji seksualnej.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •