Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: co licie o paradzie rownosci

  1. #1

    co licie o paradzie rownosci

    "nie usuwajcie" tylko bez wulgaryzmow prosze to ma byc kulturalna dyskusja jak ktos ma ochote powyzywac niech to powie do ojca
    NO WIEC CO O TYM MYSLICIE ??????
    ja osobiscie nie mam do nich nic poki mi nieszkodza i nie wchodza w droge
    A WY?????


  2. #2

    sorki za pomylke myślicie ma byc ;p

    sorki za pomylke myślicie ma byc ;p


  3. #3

    Re: co licie o paradzie rownosci

    Tolerancja to nie to samo co akceptacja. Zdaje się, że imć Kaczyński tego nie pojał. Jełop jeden. Bez urazy dla tych co za nim, ale dla mnie Lech K. przegiał na całej linii. Jeśli nie akceptuje gejów/lesbijek jego problem. Powiedziałabym nawet, że dosyć poważny - ze względu na konsekwencje politycznego rozdzwięku pomiędzy mentalnością Europy zachodniej a jego zapyziałej, wsiowej.


  4. #4

    Re: co licie o paradzie rownosci

    ja także nie akceptuje gejów i lesbijek to według ciebie Iskra jestem " zapyziały , wsiowy " ? a i jestem jeszcze Jełopem ? nie wiem ale jakoś nie mam ochoty aby moje dziecko w wieku 7 lat zapytało mnie co robiło tych dwóch miłych panów na ulicy , nie mam też ochoty na akceptacje związków homoseksualnych w naszym " do tej pory " w miare normalnym kraju , a tymbardziej nie mam ochoty na akceptacje adopcji dzieci przez takie związki , swoją drogą ta parada zostanie szybko rozpędzona jak nie przez policje to skinheadów


  5. #5
    ironkapela
    Guest

    Re: co licie o paradzie rownosci

    Ja nie mam nic do gejow i lesbijek lecz nie jestem za zawieraniem przez nich zwiazkow. Jezeli juz pozwolimy im zawierac zwiazki to potem beda chcieli adoptowac dzieci. A czy ktos z nas chcialbym miec takich rodzicow?? Bo ja nie...

  6. #6

    Re: co licie o paradzie rownosci

    ja nie moge tych gejusów... lesby jeszcze ujdą... sadze ze dobrze Lech zrobil ! a i tak moi koledzy jadą pedalstwo obżucać kamieniami normalnie w d*** im sie poprzewracalo.

  7. #7

    Re: co licie o paradzie rownosci

    obrzucać*

  8. #8

    Re: co licie o paradzie rownosci

    prosilem bez przeklenstw


  9. #9

    Re: co licie o paradzie rownosci

    tw182 hahahaah dobrze powiedziane

    ja tez jestem przeciwny,,, najpierw : niech nas zobacza ,,, potem: niech pozwola adoptowac dzieci itd. az do totalnego choasu.

    A pozatym obraz dwoch liżacych sie pedziow na ulicy do najprzyjemniejszych nie nazlezy;/;/
    niestety jak byłem mały cos takiego widziałem co prawda nie w polsce no ale moja niewinna dziecinna psychike skrzywiło to raz na zawsze;/..i tego im niezpomne ]:-E

    i nie mowmy tu o tolerancji bo Iskro chyba mylimy pojecia

    PS:
    kto znas chciałby usłyszec od kogos??: ZNAM TWOICH RODZICOW...FAJNE CHŁOPAKI


  10. #10

    Re: co licie o paradzie rownosci

    Widze że na forum nie ma zbytnio tolerancji dla takich ludzi. Ja osobiście znam pare osób, które mają inną orientację seksualną i szczerze powiem są normalni!! Mi osobiście nie przeszkadzają geje i lesbijki (dopuki jakiś gej nie będzie chciał się do mnie dobrać) Co do związków to i tak takie osoby żyja w stałych związkach. Ale odnośnie adopcji dzieci przez takie związki to mówie stanowczo NIE!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •