Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: co myslicie na temat jadowitych węzy

  1. #1

    co myslicie na temat jadowitych węzy

    Powinni je zalegalizowac a jak tak to pod jakimi warunkami i czy w ogole powinni i co myslicie ludziach ktorzy je choduja tylko ni mowcie czy ktos choduje jadusy z wiadomych wzgledow :P


  2. #2

    Re: co myslicie na temat jadowitych węzy

    miałem trimka - strasznie sie napaliłem na tego węża, ale jeść nie chciał i kąsał wszystko co sie ruszało. nawet ugryzł moja pałke do perki ;/ wole spokojniejsze węże


  3. #3

    Re: co myslicie na temat jadowitych węzy

    powiny byc legalne pod pewnymi warunkami
    conajmiej 18 lat, wszystkie zarejestrowane, obowiazkowe szkolenie i cos tam jeszcze nad czym ja nie bede decydowal tylko powinysmy wzasc przyklad z naszych poludniowych sasaidow - knedli, tam nie wyginelo polowe narodu


  4. #4

    Re: co myslicie na temat jadowitych węzy

    moim zdaniem wiek ma akurat malo znaczenia bo jezeli ktos jest starszy to nie znaczy ze madrzejszy.


  5. #5

    Re: co myslicie na temat jadowitych węzy

    Ale odpowiada za siebie i swoje zwierzaki gdy jest pelnoletni, a nie jego/jej rodzice


  6. #6

    Re: co myslicie na temat jadowitych węzy

    Myślicie że wszystkie osoby po skończeniu 18roku życia nie mieszkają z rodzicami? Bo chyba także w tym rzecz, gdy taki wąż jakimś cudem ucieknie to mimo że Ty za niego odpowiadasz ktoś może ucierpieć. Może i jestem za ale o ograniczonym dostępie. By tak jak teraz trafiały tylko do doświadczonych terrarystów a nie widaniały w sklepowych witrynkach(w zoologikach).


  7. #7

    Re: co myslicie na temat jadowitych węzy

    Tak, ale sie dzieciak 3x zastanowi zamin zrobi cosglupiego bo to on bedzie ponosil koszta i to on stanie ewentualnie przed sadem.
    A i na ogol jest tak ze im czlowiek starszy tym bardziej rozwazny i madrezjszy...


  8. #8

    Re: co myslicie na temat jadowitych węzy

    Wd. mnie powinni wprowadzic pozwolenie na trzymanie jadowitych gatow , po uprzednim sprawdzeniu warunkow w jakim beda trzymane. Oczywiscie zalegalizowane byly by tylko niektore gatunki z tych mniej niebezpiecznych.

    Oczywiscie pozwolenie powinno byc wydawane od 18 lat gdyz wtedy kazdy sam odpowiada prawnie za swoje czyny i w razie gdyby przez jego nieodpowiedzialnosc komus cos sie stalo sam by za to opowiadal przed sadem/placil grzywne.

  9. #9

    Re: co myslicie na temat jadowitych węzy

    A może 21 lat wzwyż,niestety często widząc dojrzałośc moich rówieśników nie dałabym do ręki żadnego zwierzęcia.Sama także nie czułabym się na siłach być odpowiedzialnym za takiego chociażby trimka.


  10. #10
    djtommi
    Guest

    Re: co myslicie na temat jadowitych węzy

    powinno byc jak uczechow ze musi byc wszytko sparwdzone no i comiesieczne wplaty na rzecz surowic i leczenia.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •