Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 103 z 103

Wątek: szukają aktorów do filmu o zoofilii - co o tym myślicie?

  1. #101

    Re: szukają aktorów do filmu o zoofilii - co o tym myślicie?

    zawsze chciałem byś setny


  2. #102

    Re: szukają aktorów do filmu o zoofilii - co o tym myślicie?

    Ufff, przebrnąłem... Szkoda, że dowiedziałem się o tym wątku tak póżno...

    Po pierwsze, Sculptor, jak będziesz chciał coś jeszcze napisać, łatwiej by nam wszystkim było, gdybyś używał znaków interpunkcyjnych...

    ''to jak zostanie wychowany ten chlopczyk??? no jak??? jaki bedzie??? jak bedzie >postrzegal swiat??? jakie bedzie mial upodobania pragnienia poglady????''

    Co do wychowywania dzieci przez pary homo, nie widzę przeszkód, nawet prawnych... Moje znajome wychowują dwoje dzieci jednej z nich... Jakoś bez większych (a przynajmniej innych niż 'typowe') problemów niż w 'normalnych', dwupłciowych związkach. Potwierdza to tylko wyniki badań i przykład Mordd'a.
    Jak widać nie trzeba żadnych unormowań prawnych żeby para les, a nawet gejów miała i wychowywała dzieci.

    Homoseksualizmu nie da sie wyleczyć, hormonalnie można doprowadzić jedynie do braku popędu płciowego. Idąc tropem Sculptor'a wystrzelajmy kalekich, opóżnionych...no...ewentulanie zamykajmy ich, izolujmy...

    Sculptor piszesz o modzie na propagowanie homoseksualizmu...hmmm, śmiać się czy płakać...Co to za moda? Na czym polega? Plisss, wyjaśnij, chcę być trendy...

    Napisałeś również:
    ''tak liczba gejow i lesbijek rosnie - nie zauwazyles tego???''

    Nie rośnie liczba czy procent homoseksualistów, lecz wzrasta liczba coming out'ów. Homo zajmują często wysokie stanowiska, jedni z tego powodu boją się ujawnić, innym dodaje to pewności siebie... Młodzież (nie Wszechpolska... jest bardziej wyedukowana w tym kierunku, co za tym idzie łatwiej akceptują homo.

    Poruszyłes temat zawodów najczęsciej wybieranych przez gejów:
    ''homosexualisci wybieraja scisle okreslone zawody ''
    Owszem, takim zawodem jest np fryjzer, stylista, muzyk, aktor, malarz, tancerz, kelner, przewodnik, hotelarz, dziennikarz... Chodziaż przyznam, że znam również kulturystę, fizycznego pracownika na budowie, kolejarza, taksówkarza, ochroniarza... Jak widać rozpiętość wybieranych zawodów jest duża.

    ''napisalem natomiast aby brac przyklad z natury - tam niepelnosprawne lub okaleczone osobniki w gatunkach stadnych sa otaczane opieka!!!!!!!!''

    Żaden mi do głowy nie przychodzi, a już tym bardziej stadny...? Pomóż mi, ale nie otaczaj opieką...

    hmmm, czas lecieć do domu, haha, 'żona' czeka...

    Ps. w przyszły poniedziałek ze Stanów do Wrocławia przyjeżdza znakomity chór 110 (słownie stu dziesięciu) gejów - Boston Gay Men's Chorus (http://www.bgmc.org/). Wstęp w filharmonii.
    Jak ktoś jest zainteresowany biletami, proszę o kontakt na maila.

    Pozdrawiam, hatiras


  3. #103
    speedi
    Guest

    Re: szukają aktorów do filmu o zoofilii - co o tym myślicie?

    Sodoma i Gomora

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •