Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: jak pomalować tera szklane

  1. #1

    jak pomalować tera szklane

    Mam pytanie: Jak pomalować szklane tera, wszędzie piszą o malowaniu bocznych ścian ale ja mam całe tera ze szkła to czym malować a może jakieś inne rozwiązanie.
    A I jak mam szklany tył to co polecacie na tło czy jakąś atrapę skał czy coś innego,
    i jeszcze jedno pytanko dotyczące gałązeek do wspinania, zrobiłem je z akacji (obskrobałem korę) i teraz jest goła, czy trzeba to czymś malować jak tak to czym aby był brązowy kolor,
    Dzięki


  2. #2

    Re: jak pomalować tera szklane

    niewiem po co chcesz pomalowac terra.. jesli chcesz zeby po prostu przez boczne scianki nie bylo nic widoczne to opklej terra w srodku jakims korkierm... albo jak w ameryce czesto robia jakies tlo jak sie daje z tylu do akwarium - czesto sie spotykalem na zdjeciach z takimi rozwiazaniami.... a jesli chodzi o tyl co mozeswz dac to tak jak wyjez mowilem ale jesli masz szybe gruba to mozesz poprszyklejasz pkamienie i szczeliny gipsem wypelnic....ale tylko jak masz grupa szybe zeby ci nie trzasla... a co do galezi do wygotuj lub wymocz 24h w solance a poten na chwilke do piekarnika - bezpieczenstwo ponad wszystko


  3. #3

    Re: jak pomalować tera szklane

    Ja mam terrarium oklejone z trzech stron fototapetą, tylko przednia szyba jest przezroczysta. Tapeta jest dwustronna, więc na zewnątrz też fajnie wygląda.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •