Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Potrzebuje pomocy w wyborze CD/MP3 playera

  1. #11

    Re: Potrzebuje pomocy w wyborze CD/MP3 playera

    Ee nie, mi by szkoda bylo tyle kasy wydawac na odtwarzacza mp3. Wole na benzyne Mnie interesuje cos w maksymalnych granicach 350 zl. Jak na moje upodobania muzyczne, 512mb spokojnie wystarczy, zeby sobie pare dobrych piosenek wrzucic ;]


  2. #12

    Re: Potrzebuje pomocy w wyborze CD/MP3 playera

    Mnie też by było szkoda wydać az tyle kasy. Jest duża róznica pomiędzy chciec a muc:] hmm 512 mb, jeżeli dobrze licze to pomieści około 73 piosenek...
    512 MB/7 MB=73 piosenki -dobrze?
    Jak dla mnie to troche mało wolał bym mieć minimum 1 GB. Ale jak ktoś ma kase to czemu miał by nie kupic ipod'a 40GB? Poza tym na ipod'zie można zgrać obrazki i przenieśc na inny komp wiec można używać jako taki przenośny dysk


  3. #13

    Re: Potrzebuje pomocy w wyborze CD/MP3 playera

    Na takich odtwarzaczach mp3 , o jakich pisalem tez mozesz troche pomiescic i chyba jpg da sie zapisac (bez odczytu)... .ale malutko.
    Jesli chodzi o muzyczke, to mniej wiecej dobrze liczysz... tylko np. wiele moich utworkow do sluchania zajmuje z 20 mb... a czesc po lekkiej zanizeniu jakosci potrafi i z 2-3mb. ;]
    Dla mnie takie cos zupelnie wystarcza, bo obecnie, to dopiero mam problem.... mam odtwarzacz plytek cd audio i na kazdej plytce miesci sie maksymalnie z 13 piosenek... i jak chce sobie posluchac innej piosenki, niz na plytce, to musze kupowac nowa plytke... itd. itp. :]


  4. #14

    Re: Potrzebuje pomocy w wyborze CD/MP3 playera

    nie chcąc się chwalić:P mam taki i jest super
    a propos pojemności to myslalem ze 5GB to kosmos a w kilka dni zapełniłem cały


  5. #15
    TylerPL
    Guest

    Re: Potrzebuje pomocy w wyborze CD/MP3 playera

    Ja też nie chce się chwalić, ale mam iPod'a 20GB (zresztą już wyżej pisałem o tym). Jestem z niego bardzo zadowolony! Baterie długo trzymają, dźwięk jest super i w ogóle polecam odtwarzacze mp3 o większej pojemniści! Ale cokolwiek by się działo nie kupujcie iPod Shuffle!


  6. #16

    pytalem o odtwarzacze CD z mozliwoscia czytania plikow mp3!

    a wy mi o ajpodach i empetrzyplejerach )))

    Pytam o ktorys z modeli dostepnych na allegro, co do ceny, to sam sie zastanowie ile chce wydac,chodzi mi o model ))


  7. #17

    Re: Potrzebuje pomocy w wyborze CD/MP3 playera

    Jak widzisz to wiekszość jest za empetrzyplejerami wiec lepiej zastanów sie czy napewno chcesz ten cedeplejer:]


  8. #18

    Re: Potrzebuje pomocy w wyborze CD/MP3 playera

    tak bo mam w wiekszosci plytki cd wiec nie chce mi sie ich przerabiac na mp3,poza ty nie wiem jak


  9. #19
    Arek.R
    Guest

    Re: Potrzebuje pomocy w wyborze CD/MP3 playera

    Atrax ten odtwarzacz to dobry wybór... Kupiłem go z 2 miechy temu i jest ok. Obywatel_Snejk Widzisz w cenie takiego lepszego Cd-playera juz kupisz Creative MuVo 512 a odtwarzacz mp3 to zajebista sprawa. 4 razy mniejszy idealny do słuchania muzyki podczas uprawiania sportów ( zależy jakich . Więc jak mówił przedmówca zastanów się nad tym...

  10. #20

    Re: Potrzebuje pomocy w wyborze CD/MP3 playera

    Obywatel_snej jeżeli masz wszystkie piosenki na CD to co to za problem zgrać przez kompa na odtwarzacz mp3? :]
    śiągasz programik wybierasz co chcesz przerobic na mp3 i juz... ;-)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •