Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Poczatkujacy - zajrzyj tutaj!!

  1. #1

  2. #2

    Re: Poczatkujacy - zajrzyj tutaj!!

    spoko:P...choć można by rozwiązać ten problem dot. wszsytkich działów forum by wkażdym zrobić "podźiał" pt. "pytania banalne"/"pytania początkujących"/"kącik humoru"/"basic forum" -sek w pomyśle -nazwa to formalność:P

    ale gratuluję inwencji


    Pozdrawiam

  3. #3

    Re: Poczatkujacy - zajrzyj tutaj!!

    fajne podoba mi sie


  4. #4

    Re: Poczatkujacy - zajrzyj tutaj!!

    brawo napewno zniecheciles tym wielu mlodych terrarystow!!!!!!!!!geniuszy nie brakuje!!!!co do slownictwa w tym zostawie bez komentarza

  5. #5

    Re: Poczatkujacy - zajrzyj tutaj!!

    kurcze czester nie mam nic do ciebie ale wyluzuj troche


  6. #6

    Re: Poczatkujacy - zajrzyj tutaj!!

    hehehehehe mi sie podoba


  7. #7

    Re: Poczatkujacy - zajrzyj tutaj!!

    Hmm może u mnie się nie wszystko wyświetla, bo nie bardzo widzę, czym ta lekcja miałaby kogokolwiek zniechęcać ;] Słownictwo też ok (nie licząc braku polskich liter i błędu w wyrazie "odnaleźć").
    Ogólnie to ani to fajne, ani niefajne. Choć jeśli autor trochę swoje dzieło dopracuje, to może z tego wyjść coś bardzo użytecznego
    Pzdr

  8. #8
    djtommi
    Guest

    Re: Poczatkujacy - zajrzyj tutaj!!

    czester gdybys nie byl tak poczatkujavy i siedzial tu troszke i odpowiadal ciagle na te same pytania to bys zrozumial


  9. #9

    Re: Poczatkujacy - zajrzyj tutaj!!

    Haha swietne
    Mysle, ze niektore typki powinny sobie ta lekcje puscic po 3-4 razy.
    Przerzucam to na "Na kazdy temat"

    Wlasciwie ten topic powinien nazywac sie "leniu - zajrzyj tutaj".
    I jeszcze raz apeluje do wszystkich o kulture...
    Super zaawansowani terrarysci i geniusze: nie nasmiewajcie sie z poczatkujacych, jezeli macie do powiedzenia cos zlosliwego, to nie mowcie.... Pozwolcie nam (moderatorom) zajac sie nakierowywaniem uzytkownikow na informacje. Kazdemu trzeba dac szanse, kazdy kiedys zaczynal i nie byly to poczatki latwe. Gnebie za to idiotow, ktorzy chca miec wszystko na tacy i spamuja niepotrzebnie, mimo udzielania im pomocy i podawania zrodel
    poczatkujacy: nie robcie z siebie ofiar... nie spadnie Wam wlos z glowy jezeli ktos z Was poczuje sie obrazony na forum pajeczaki, prosze pisac do mnie :] a FAQ i archiwum nie gryzie, jezeli ktos tego nie zrozumie, mimo upominania, to nie bedzie mial we mnie przyjaciela :>

    Czester - nie przesadzaj, jezeli jestes inteligentny gosc, to na pewno nie wezmiesz tego watku do siebie. Ten flash ma na celu osmieszenie tych, ktorzy nie potrafia korzystac ze zrodel, mimo wielokrotnego upominania.


  10. #10
    TylerPL
    Guest

    Re: Poczatkujacy - zajrzyj tutaj!!

    Super, druga cześć lepsza niz pierwsza... (wystaczy w linku zamiast 2 wstawić 1 i mamy cz. pierwszą... [sprytny jestem, co? :>])


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •