Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: jak poszły matury???

  1. #11

    Re: jak poszły matury???

    Atrax napisał(a):

    > Tak w ogole, to wyniki tegorocznej maturki powinny dac
    > ministrowi do myslenia raczej...

    Po mojemu to ten minister nie potrafi mysleć. Btw to powinni to juz ogłosic jak za 2 lata, jak ja miałbys juz wybrane fakultety a potem dopiero by mi powiedzieli ze mam mate pisać......( to bym prawdopodobnie nic nie zdziałał i pisał tą mate to bym ich olał.

  2. #12

    Re: jak poszły matury???

    Przed chwilą w "Wydarzeniach" na Polsacie powiedzieli że w LO w Elblągu NIE zdało 100% maturzystów !!! Normalnie spadłem z krzesła...


  3. #13

    Re: jak poszły matury???

    Co do sciagania to według mnie jest inaczej, przynajmniej z jezyków obcych. Teraz wystarczy pokazac koledze ostatnia strone z zakodowanymi odpowiedziami i gotowe. U mnie to sie sprawdzilo, moj koles z klasy ledwo co dociagnął na dop. z angielskiego , a z matury mial 78%, tyle ze wszystko spisal od takiej jednej dziewczyny. Na matematyce jest oczywiscie gorzej, ale głównie dlatego ze brakuje czasu na "pomoc" innym (mnie nawet zabrakło czasu zeby pomóc sobie).

    Nowa matura to totalne NIEPOROZUMNIENIE


  4. #14

    Re: jak poszły matury???

    Mozliwe, ze to bylo liceum profilowane.
    ... Czyli inna wersja zawodowki.


  5. #15

    Re: jak poszły matury???

    Moim zdaniem debilstwem bylo wprowadzenie gimnazjum.

    Przez 3 lata nie nauczylem sie nic, oprocz kilku wierszykow i tego, co to jest wartosc bezwzglegna.


  6. #16

    Re: jak poszły matury???

    Moze troche przesadzilem z porownaniem do szkol zawodowych, ale przynajmniej w moim miescie poziom szkolom zawodowym bardzo nie odbiega.


  7. #17

    Re: jak poszły matury???

    może sie przeslyszales, bo nie wierze zeby wszyscy oblali


  8. #18

    Re: jak poszły matury???

    to prawda , na onecie pisało też

  9. #19

    Re: jak poszły matury???

    Jakos z ciekawosci zajrzalam w ten watek. Mature mam za soba, zdawalam ja 3 lata temu. To byl ten rocznik gdzie byla "nowa" ekperymentalana i mozna bylo wybierac. Kto wybral nowa, mial obowiazkowa matematyke. ja wybralam jako jedna z 7 osob w szkole nowa, z matematyki nie bylam i nie ejstem zbyt dobra. Matura byla wtedy bardzo prosta. takze z matematyki, naprawde podstawy.
    Uwazam ze taka podstawowa matematyke kady powienien zdac, nawet humanisci. Bo potem chodza tacy ludzie - ze srednim wyksztalceniem nie wiedza jak sie mnozy. Naprawde! Na jednym egzaminie koledzy (a glownie wprawdzie kolezanki) sie oburzaly ze nie mozna miec kalkulatorow a tam trzeba bylo pomnozyc 30 * 12 czy cos takiego. i twierdzili ze sie to sie na papierze nie da.
    Co do wypowiedzi Atraxa: Tak w ogole, to wyniki tegorocznej maturki powinny dac
    > ministrowi do myslenia raczej... Nie bardzo rozumiem. uwazasz ze za duzo osob oblalo? To swiadczy raczej o poziomie w szkolach a nie ministrze. Dotad wlasnie za latwo bylo zdac, a najlepiej sciognac. jesli nadal nauczyciele pozwalaja sciogac... to ejst po prostu smutne. studia w duzym stopniu to weryfikuja ale i tam sa tacy co przejda 5 lat na sciogach i jeszcze magistrami zostana a mnozyc nadal nie beda potrafic.

    Konczac przydluga wypwoiedz zycze zebyscie sie do na wybrane studia podostawali skoro juz tak dobrze zdaliscie
    Napiszcie na co skladacie papiery )
    Agata

  10. #20

    Re: jak poszły matury???

    U mnie w LO matura poszła dobrze, nie zdało 6 osób na całą szkołę, z matmy to może 1-2 osoby nie zdały.

    Moje wyniki:
    USTNA:
    Polski 90%
    Angielski 100%

    PISEMNA: Podst./Rozsz.
    POlski - 74/75
    Angielski - 94/88
    MAtma - 86/52
    Fizyka - 66/26

    Na politechnike powinno wystarczyc...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •