Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: pomoc w transporcie

  1. #1

    pomoc w transporcie

    zwracam sie glownie do szczecinian choc nie tylko: czy znalazlby sie moze ktos kto pod koniec lipca/poczatek sierpnia bedzie w wawie, gdansku, rzeszowie lub krakowie a pozniej wroci/przyjedzie z wizyta:P do szczecina..? chodzi mi o to ze mam do odebrania szczura pod koniec lipca (ktory w tej chwili ma 3 dni i bedzie do odebrania w tej miejscowosci w ktorej mi najbardziej odpowiada z powyzszych..sek w tym ze raczej nie mam jak sie wybrac do ZADNEJ a jestem ze szczecina..bylabym wdzieczna gdyby ktos bedac w danej miejscowosci przemycil szczura dla mnie..szczurek malutki wiec watpie czy bylby to jakis ogromny klopot gdyby ktos mial akurat po drodze
    ps. prosze nie pisac, ze mozna go zamrozic a potem wyslac poczta..:P:P:P


  2. #2

    Re: pomoc w transporcie

    A wysyłka konduktorska cię satysfakcjonuje? Koniec lipca może być problemem, ale poczatek sierpnia już chyba nie. Mogę odebrać i zapakować do pociagu. jesli nieczego wygodniejszego nie znajdziesz to skontaktuj się na priv, pospiechu nie ma...

  3. #3

    Re: pomoc w transporcie

    dzieki mordd jak nie znajde wygodniejszego rozwiazania to zwroce sie do Ciebie:]


  4. #4

    Re: pomoc w transporcie

    Nie ma sprawy.

  5. #5

    Re: pomoc w transporcie

    Chodzi o szczura? takiego za 5zł? LoL?


  6. #6

    Re: pomoc w transporcie

    KoReXoN - tak, chodzi o szczura. ale ten nie bedzie za 5 zl tylko za darmo:P


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •