Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: smieszny text

  1. #1

  2. #2

  3. #3

    Re: smieszny text

    ups, sry... zadko odwiedzam Na kazsy temat zamknijcie tego posta...


  4. #4

    Re: smieszny text

    boze ale wy macie problemy co ty czlowieku oddasz zycie za swoja grupe metalowcow? watpie !!. nawet nieodwazylbys sie zapewne podbiec i pomoc jakiemus ,,metalowcowi" ktory bylby kopany przez jakichs tam innych ludzi .oj niewierze w to !!!. a tu na forum pokazujesz jakies ze swojej strony zamilowanie do metalowcow :/ co wnioskuje rozniez z twojego nicku i profilu.oj zalosne

  5. #5

    Re: smieszny text

    a co drugi post podobny twojemu .wy metalowny heh macie najwieksze kompleksy chyba z tych wszystkich grup :/ kazdy musi byc ubrany na czrno - no i pokazuja ja cy to oni niesa zli jacy oni to niesa agresywni, a no i rowniez te koszulkiz zespolami metalowymi to dziecinne zachowanie :/ niemowiaac juz o naszywkach :/ i wogule ja tym postem jestem skonczony bo polowa forum to wlasnie metalowcy ha ha no ale chlopaki taka prawda niestety.

  6. #6
    baryla
    Guest

    Re: smieszny text

    heh ja powiem szczerze ze slucham metalu ale glan nie mam, na czarno nie chodze ubrany jedyna koszulke ktora mam do RAMMSTEIN'a bo kupilem sobie przed koncertem ale ogolnie spoko ... a niektorzy mi mowia : TY NIE JESTES METAL BO SIE NIE UBIERASZ JAK METAL i mnie to zleksza wqrwia ! A nie obnosze sie z tym ze slucham metalu na prawo i na lewo :-)


  7. #7

    Re: smieszny text

    "Spal katedry i koscioly, aby nasz pan byl wesoly ]:->"

    Hahah.. uwielbiam dyskusje dot. wyzszosci metali nad czyms tam i odwrotnie, bo w dyskusjach tego typu nawroceni zwykle nawracaja nawroconych, nie rozumiejac jednoczesnie, ze nienawroconych nawrocic sie nie da, bo i po co )... nie majac zadnego celu w swoich wypowiedziach.
    Mi wystarczy, ze slucham, czego slucham i nie musi tego sluchac nikt inny.

    Ps. Niektore sytuacje sa naprawde pocieszne. Np. sredniowieczna rozprawa Shakazuko-de-Munchako dot. tego, ile razy rocznie myje sie klasyczny metal.




    ... A jeszcze bardziej pocieszni sa ci, ktorzy oburzaja sie czytajac takie teksty
    Desekracji, znaczy odchamiania czesc dalsza ;]

    *wiesniackie powtorzenia uzyte celowo
    Serdecznie pozdrawiam metalistow, niemetalistow i pracownikow hut


  8. #8

    Re: smieszny text

    no widzisz a wielcy metale juz zaniedlugo pewnie beda bic za to ze sluchasz metalu a nie chodzisz na czarno haha

  9. #9

    Re: smieszny text

    Wlasciwie to chodze na czarno od zerowki Jakos mi przypasowal ten kolor ;]]]
    I slucham tak samo... wiadomo czego.
    Tylko szydze z tzw. "nadgorliwych", ktorzy za wszelka cene probuja zdobyc swoj szacunek u ludzi majacych inny gust, oburzajac sie na widok tekstow w stylu http://www.m-c-p.prv.pl/ . Na szczescie na naszym forum takich przypadkow zbyt wiele nie spotkalem, ale w zyciu juz nie bylo tak miodnie ;]

    Dla mnie metal jest muzyka, ktora subiektywnie uwazam, za najlepsza :]... ale jak to sie mawia: o gustach sie nie gada. Jedni lubia Dj cos tam, inni AC/DC, ja sobie zostawiam dla siebie skromne Taake lub Stormlorda :]

    Eh... gdyby tolerancja nie byla jedynie sloganem, to bylbym w siodmym niebie ;]


  10. #10

    Re: smieszny text

    Wiesz Tomek sorry żebym chodził jak dresiarz na biało i bym tylko dotknął czegoś już ubranie zasyfione albo w szelestach błyszczących jak reflektory stadionowe :/ Co do ubierania się na czarno i koszulek... przestały mi się już podobać koszulki z wielkimi zdjęciami zespołów itp., teraz wolę jakiś mały napis na koszulce lub czystą czarną. Jakoś nie lubię się zbytnio ubierać w inny kolor niż czerń(czarny kolor pasuje wkońcu do wszystkiego). A to:"no i pokazuja ja cy to oni niesa zli jacy oni to niesa agresywni" to największa pierdoła jaką ostatnio słyszałem. Wkońcu to nie metale sieją postrach na ulicach tylko kto? No oczywiście drechy i ziomy, a także czasami skini. Przejdź w dresie koło 30 metali a nie usłyszysz nawet słowa komentarza. A jak ja przejdę koło 2 dresów to już jakieś sapy są. Więc nie pisz takich pierdól bo głowa mnie boli przez to...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •