Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Gdzie się wybieracie na wakacje?

  1. #11

    Re: Gdzie się wybieracie na wakacje?

    o fuck...
    do stegny jedziesz?
    odrazu mowie ze tam jest 2km do morza (* niekieruj sie ulotkami)
    i wogole do dupy...
    male zadupie...
    mi sie tam niepodobalo...

  2. #12

    Re: Gdzie się wybieracie na wakacje?

    Ja polecam jastarnie i władysławowo ale jastarnie bardziej super tam jest !!

  3. #13

    Re: Gdzie się wybieracie na wakacje?

    do Bytomia przyjedz Pozwiedzasz zatechle ulice.Jak bedziesz mial farta, to moze zobaczysz paru dresow z kijami, moze ktos cie skroi. W kazdej chwili bedziesz mogl pooddychac swierzymi spalinami. I mozesz pojechac na dworzec do katowic, tam sa mili ludzie. Naucza cie, jak dawac sobie samemu zastrzyki ze srodkami znieczulajaca- rozweselajacymi i jak wygodnie spedzic noc na lawce, zeby cie policja nie zabrala... chociaz to tez moze byc ciekawa atrakcja... te poniszczone komisariaty z jakims swierzbem zamiast funkcjonariuszy polecam, to tylko niektore z atrakcji


  4. #14
    Silent_Dragon
    Guest

    Re: Gdzie się wybieracie na wakacje?

    Witam
    Ja jade na mazury do Kalborni i nad morze do Sarbinowa
    Pozdrawiam

  5. #15
    baryla
    Guest

    Re: Gdzie się wybieracie na wakacje?

    Ja jade na lubelszczyzne nad jeziorko BIALE, potem do dziadziusia na zniwa to mi $$ wpadnie do kieszonki (sesese ale jestem cham :-D ) potem do qzyna na lubelszczyzne a na koniec na kolonie nad morze ... heh i wszystko zaplanowane ... potem wrzesien i NEW SCHOOL buuuu ;-(


  6. #16

    Re: Gdzie się wybieracie na wakacje?

    pepito Mrzeżyno... syf nieziemski a koło portu wali rybami że szok... ale wspomnienia mam stamtąd , ojjjj mam :-) ale ogólnie zajebista atmosfera i fajnie :-) polecam Mrzeżynko :]


  7. #17

    Re: Gdzie się wybieracie na wakacje?

    no jastarnia wymiata!

  8. #18
    Krycha.k15
    Guest

    Re: Gdzie się wybieracie na wakacje?

    Kraków:]
    tam jest najfajniej i najepiej uwierzcie na słowo...
    byłem nad morzem w górach na mazurach za granica
    ale w Kraku najfajniej:]


  9. #19

    Re: Gdzie się wybieracie na wakacje?

    no jak dla mnie super cała noc pełne ulice ludzi w jastarni a nie tak jak w tych niektórych wsiach ze jak sie ciemno zrobi to niema sie gdzie ruszyc !! zalezy jeszcze kto co lubi bo ja np na plaży lezec nie lubie wole sobie w mieście posiedzieć jeszcze w gdańsku jest dosyć ciekawie sie pobujać , zresztą jak masz dobre towarzystwo to wszędzie bedzie fajnie

  10. #20

    Re: Gdzie się wybieracie na wakacje?

    Bukowina Tatrzańska i gdzieś nad morze... w domu jestem włąściwie przejazdem na dwa dni :-)))


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •