Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: ....:::CZASZKI:::....

  1. #1
    luz_jacek
    Guest

    ....:::CZASZKI:::....

    Nie weim kto ale widziałem u kogoś w profilu takie hobby jak kolekcjonowanie czaszek
    Chcialem się zapytać jakie czaszki kolekcjonujesz??
    Potrzebuje ludzką (niekoniecznie prawdziwą).


  2. #2

    Re: ....:::CZASZKI:::....

    hehehe PREDATOR:P tzn to chyba nie predator (bo jest taki nik na TCP:P) ale predator kolekcjonowal ludzkie czaszki:P


  3. #3

    Re: ....:::CZASZKI:::....

    Mam w terrarium u smithi. Tyle, ze chyba ceramiczna :>


  4. #4

    Re: ....:::CZASZKI:::....

    ostanio na discovery leci ciekawy cykl o lekarzach hitlera oni to zbierali na kilogramy dosłownie kolekcjonowali

  5. #5
    cyclosternum
    Guest

    Re: ....:::CZASZKI:::....

    ja też mam czaszke w terra u lasidorki :P
    PS.fajne hobby napewno da sie jeszcze znalesc czaski w jakis bunkrach


  6. #6

    Re: ....:::CZASZKI:::....

    W miejscowości gdzie mieszka moja babuszka na cmentarzu sa 2 otwarte groby,chyba masówki,tam widziałem ludzkie kości i czaszki,ale nawet mi na myśl nie przyszło żeby je wyciągać :] to jakieś 4m pod ziemią jest i tylko jak ostro świeci słońce to je widać. Jak chcesz to dam ci namiary i pojedź sobie po nie :P

  7. #7
    baryla
    Guest

    Re: ....:::CZASZKI:::....

    jak w '99 albo '97 powodz byla to niektore cmentarze podmywalo i father mi mowil ze w niektorych miejscach plynely deski grobowe ... LoL


  8. #8

    Re: ....:::CZASZKI:::....

    U mnie niedaleko działki jest jezioro Firlej neidaleko cmentarza, razem z takim ośrodkiem turystycznym, i pola namiotowe. TO jak raz była pożądna ulewa na granicy powodzi to podmyło cmentarz i potem różne rzeczy w wodzie pływały. Szczątki trumien i ludzi :-)))


  9. #9
    MaueR
    Guest

    Re: ....:::CZASZKI:::....

    hehe dajcie namiary :] wybiore sie z Usmom :P


  10. #10

    Re: ....:::CZASZKI:::....

    a potem się obudziliście...
    nie no zartuje :P a ja tak na powaznie kiedys znalazlam kręg ludzki (prawdopodobnie z kręgosłupa, nie mam go już) niedaleko starej bazy wojskowej nad morzem rotfl (niemieckie bunkry i takie tam bajery)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •